Z ostatniej chwili

Poświęćcie chwilę i zapoznajcie się z najnowszymi historiami o ludziach, którzy korzystają z naszych produktów, a także wydarzeniami, w których Ottobock Polska bierze udział. Zapraszamy do podzielenia się szczególnie interesującymi informacjami z przyjaciółmi i rodziną. A jeśli macie coś, czym sami chcielibyście podzielić się z innymi, prosimy, skontaktujcie się z nami.

09.05.17

Ottobock podczas "Wings for Life 2017"

Czwarta edycja "Wings for Life World Run" już za nami. Kolejny raz pobiegliśmy dla tych, którzy nie mogą! 5,5 tysiąca osób stanęło na starcie biegu na poznańskiej Malcie. Podczas całego wydarzenia, Ottobock jako partner techniczny pomagał wózkowiczom w przypadku problemów technicznych z wózkiem, a dodatkowo przed biegiem każdy wózkowicz pojawił się w naszym punkcie serwisowym w celu dopuszczenia wózka do startu. Ottobock był również sponsorem nagród dla najlepszego i najlepszej zawodniczki na wózku.

88 zawodników z globalnej drużyny biegowej Ottobock Running Team przebiegło wspólny dystans aż 1.154,44 km. Nasza 9-osobowa poznańska drużyna osiągnęła również superwynik, razem przebiegliśmy aż 144,11 km!

Kolejny raz za kierownicą samochodu pościgowego usiadł Adam Małysz. W tym roku zwycięzcą na całym świecie został Aron Anderson (92,14 km) poruszający się na wózku. Polacy zajęli drugie - Bartosz Olszewski i piąte miejsce - Tomasz Walerowicz w globalnej klasyfikacji biegaczy.

Wszystkich zapraszamy już za rok! My na pewno się pojawimy - pobiegniemy i pomożemy kolejny raz!