Centrum Ortopedyczne Ottobock

Pomagamy ludziom w powrocie do mobilności

Ottobock jest twórcą i producentem nowoczesnego sprzętu ortopedycznego, ale również zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem Pacjentów. Ciągła chęć poprawy jakości życia spowodowała, że staliśmy się światowym liderem w dziedzinie zaopatrzenia ortopedycznego.

Na całym świecie istnieje już ponad 160 Centrów Ortopedycznych Ottobock, które dzięki zaawansowanej technologii i wiedzy swoich pracowników umożliwiają Pacjentom zachowanie lub powrót do mobilności.

Proteza kończyny, orteza lub wózek inwalidzki - niezależnie od rodzaju zaopatrzenia to człowiek i jego potrzeby są dla nas najważniejsze.

W celu uzyskania najlepszej jakości życia naszych Pacjentów o zaopatrzeniu myślimy kompleksowo. Od momentu pierwszego badania, poprzez pobranie miary do momentu przymiarki i rehabilitacji - towarzyszymy, wspieramy i kreujemy indywidualne rozwiązania.

Twoje indywidualne zaopatrzenie

Zaopatrzenie tworzone z myślą o Tobie

Jakie zaopatrzenie będzie dla Ciebie najlepsze? Od czego zależy z jakich elementów będzie się składało? Zapoznaj się z ważnymi informacjami.

Proces zaopatrzenia

Proces zaopatrzenia

Co konkretnie dzieje sie w Centrach Ortopedycznych Ottobock podczas zaopatrzenia? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje czego należy oczekiwać podczas różnych etapów Twojego zaopatrzenia.

więcej

Dowiedzieć się więcej o doświadczeniach naszych Pacjentów

Nasi Pacjenci

Bycie zależnym od innych osób może być uciążliwe, ale dzięki odpowiednio dobranemu zaopatrzeniu możesz odzyskać niezależność. Poznaj historie innych użytkowników.

więcej

Poznaj nas

Poznaj nas

Witaj w naszym Centrum Ortopedycznym Ottobock. Tutaj znajdziesz wszelkie ważne informacje na temat naszej filozofii, multidyscyplinarnego podejścia oraz kwalifikacji naszej załogi i międzynarodowych standardów naszej pracy.

więcej