Centrum Ortopedyczne Ottobock

Jesteśmy zaangażowani w poprawę Twojej mobilności

  • Skorzystaj z połączenia najbardziej zaawansowanej technologii i doświadczenia lokalnych ekspertów
  • Poczuj sie swobodnie w naszych nowoczesnych Centrach Ortopedycznych, gdzie oferujemy wygodę i prywatność podczas Twoich wizyt
  • Zatroszczymy się o Ciebie kompleksowo

Twoje indywidualne zaopatrzenie

Jaki rodzaj zaopatrzenia możemy zaoferować? Zapoznaj się z naszymi różnorakimi rozwiązaniami dostępnymi w Centrach Ortopedycznych Ottobock.

Proces zaopatrzenia

Co konkretnie dzieje sie w Centrach Ortopedycznych Ottobock podczas zaopatrzenia? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje czego należy oczekiwać podczas różnych etapów Twojego zaopatrzenia.

Przykłady zaopatrzenia ortopedycznego

Czasami trudne jest bycie uzależnionym od zaopatrzenia protetycznego. Poznanie innych użytkowników, ich doświadczeń z zaopatrzeniem oraz informacje jak sobie radzą w życiu codziennym, może pozytywnie Ciebie zmotywować.

Poznaj nas

Witaj w naszym Centrum Ortopedycznym Ottobock. Tutaj znajdziesz wszelkie ważne informacje na temat naszej filozofii, multidyscyplinarnego podejścia oraz kwalifikacji naszej załogi i międzynarodowych standardów naszej pracy.

Sieć Centrów Ortopedycznych

Ottobock stworzył sieć własnych Centrów Ortopedycznych, oferujących indywidualne rozwiązania protetyczne i ortopedyczne w Polsce oraz na świecie.