Działania w związku z koronawirusem w Centrach Ortopedycznych Ottobock

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (SARS-CoV-2), firma Ottobock podejmuje odpowiednie kroki w kierunku zmniejszenia ryzyka zakażenia. Kroki te są niezbędne dla osób z problemami zdrowotnymi, aby chronić naszych pacjentów oraz pracowników.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przekładanie wizyt wszystkich Pacjentów, wraz z ich osobami towarzyszącymi, którzy:

  • Mają, bądź mieli kontakt z osobami o następujących objawach: kaszel, duszność, podwyższona gorączka, bóle mięśniowe itp. w okresie krótszym niż 14 dni od ostatniego kontaktu
  • Przechodzą infekcję lub mają podejrzenie infekcji i/lub przeziębienia/grypy
  • W czasie krótszym niż 14 dni przebywały w krajach o podwyższonej ilości zachorowań na koronawirusa i krajach objętych kwarantanną, bądź miały bezpośredni kontakt z takimi osobami. (Lista krajów, o których mowa jest na bieżąco uaktualniania na stronach m.in. Głównego Inspektora Sanitarnego (www.gis.gov.pl) )

Jednocześnie informujemy, że nasza firma i oddziały działają i są otwarte dla naszych Pacjentów i Partnerów Handlowych. Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszystkim zainteresowanym proponujemy też spotkanie poprzez wideo-konferencję z naszymi pracownikami.

Kontakt dla Pacjentów:

  • Poznań: 61 65 38 268
  • Warszawa: 22 462 74 50
  • Kraków: 12 254 49 00

Kontakt dla Partnerów Handlowych:

Dział Obsługi Klienta:

  • Protetyka - 61 65 38 257
  • Wózki inwalidzkie – 61 65 38 259
  • Ortotyka – 61 65 38 256
  • Serwis wózkowy – 61 65 38 269

W każdym naszym Centrum Ortopedycznym Ottobock wprowadzone zostają zasady podwyższonej profilaktyki dotyczącej higieny (dezynfekcje). Zawsze należy przestrzegać podstawowych zaleceń dotyczących higieny: unikać podawania ręki, zachować odpowiednią odległość i dokładnie myć ręce przed i po każdym spotkaniu.

W związku z zamknięciem takich palcówek, jak: szkoły, przedszkola i żłobki mogą wystąpić chwilowe braki personelu, co wiązać się może z wydłużonym oczekiwaniem na zamówione zaopatrzenie ortopedyczne.

Realizacja zamówień hurtowych będzie odbywać się na bieżąco, jednak z ograniczeniem odbiorów osobistych w siedzibie firmy.

Ze względu na zaistniałą sytuację i rozprzestrzenianie się koronawirusa podjęliśmy działania mające na celu ograniczenie naszych wizyt u naszych partnerów handlowych oraz innych placówkach, jak np. ośrodki rehabilitacyjne itp.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę, dla dobra nas wszystkich!

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt!