Nasi Pacjenci

Poznaj ludzi żyjących aktywnie. Tutaj znajdziesz historie napisane przez życie. Ich autorami są nasi Pacjenci, którzy skorzystali z usług Centrów Ortopedycznych Ottobock.

Błażej Szmigiel

Moja "niepełnosprawność" ukształtowała mój charakter oraz wszystkie jego kluczowe cechy. Nauczyła dostrzegać pozytywy we wszystkich, nawet tych najgorszych doświadczeniach. Dzięki niej, moje życie jest niekończącą się lekcją kreatywności.

więcej

Dagna Wróbel

Witam serdecznie tych, którzy na tej stronie szukają nadziei, wsparcia i natchnienia do zmagania się z samym sobą...

więcej

Marian Tobys

Od dzieciństwa moją pasją było żeglarstwo. Już jako uczeń szkoły podstawowej, a później w liceum startowałem w różnego rodzaju regatach żeglarskich w różnych klasach...

więcej

Ewa Kieryk

Ewa jest zagorzałym fanem FC Liverpool. Niedawno spełniła swoje wielkie marzenie – odwiedziła stadion FC Liverpool-Anfield Road i zobaczyła w akcji swój ukochany zespół.

więcej

Paweł Sobolewski

Paweł Sobolewski jest po obustronnej amputacji nóg powyżej kolan. Jego dotychczasowe życie uległo całkowitej zmianie, gdy z 28 na 29 maja 2010 roku, wracając od znajomego przechodził przez tory kolejowe...

więcej

Jacek Szulc

Kiedy poprosiliśmy Pana Jacka Szulca o możliwość wykonania fotografii prezentujących go z elektroniczną ortezą kończyny dolnej (KAFO), odpowiedział nam, że chętnie...

więcej

Dominika Bławat

Dziesięć lat temu w wyniku nieuwagi drugiego człowieka, mój świat legł w gruzach, a dla mojej przyjaciółki skończył się na zawsze. Po dziesięciu dniach usłyszałam od lekarza, że aby przeżyć...

więcej

Sławek Mroczek

We wrześniu 2013 roku Sławek Mroczek wziął udział w polskiej wyprawie PMA Himalaya Expedition 2013, której celem był ósmy pod względem wysokości szczyt Ziemi - Manaslu (8163 m) - leżący w północnej części Nepalu.

więcej

Andrzej Nabzdyk

Andrzej Nabzdyk jest lekarzem ortopedą, który stracił nogę w wypadku helikoptera medycznego podczas akcji ratunkowej. Zaopatrzenie, rehabilitacja i proteza nogi pozwoliły mu pozostać aktywnym.

więcej

Rafał Gręźlikowski

Rafał to użytkownik protezy, a jednocześnie sportowiec, reprezentant Polski, pasjonat wędrówek szlakami średniowiecznych zamków. Trudno nie przyznać mu racji kiedy mówi że jest człowiekiem spełnionym.

więcej