Pomoc prawno-medyczna dla osób po amputacji nogi lub ręki

Po amputacji pacjent musi stawić czoła nie tylko kwestiom związanym z leczeniem, ale również pewnym wyzwaniom formalno-prawnym. Mnogość i stopień skomplikowania przepisów może spowodować, że trudno się w nich odnaleźć. W tej kwestii również możesz liczyć na naszą pomoc!Nasz doradca prawno-medyczny wyjaśni Ci wszelkie zawiłości formalne i zapewni indywidualne wsparcie w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji i wniosków, wymaganych przez firmę ubezpieczeniową lub innego płatnika, który ma pokryć koszty Twojej protezy.Nasz doradca prawno-medyczny udzieli Tobie porad prawnych. Po wstępnej analizie Twojej sytuacji przedstawi możliwości i opcje uzyskania dofinansowania do protezy.

Skonsultuj się z naszym doradcą prawno-medycznym

Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną, niezobowiązującą rozmowę, dzięki której uzyskasz porady w zakresie:

  • możliwości uzyskania odszkodowania w wyniku amputacji kończyny dolnej lub górnej
  • dofinansowań i refundacji do protezy kończyny dolnej lub górnej
  • innych kwestii prawnych związanych z amputacją nogi lub ręki

Wypełnij szczegółowo pole "Opisz swoją sytuację", aby nasz doradca mógł udzielić Ci wyczerpującej i możliwie jak najlepszej pomocy i wsparcia.

Nasza pacjentka, której pomógł doradca prawno-medyczny

Obejrzyj historię naszej pacjentki, której doradca pomógł w pozyskaniu odszkodowania po wypadku. Dzięki naszemu wsparciu pacjentka mogła powrócić do aktywności i niezależności oraz pracy.