100-lecie Ottobock – Quality for life

Przede wszystkim ludzie

Od 100 lat w centrum naszego zainteresowania jest człowiek – zgodnie z naszymi wartościami: „człowiek, niezawodność, pomysłowość”. Staramy się patrzeć na świat oczami użytkowników i klientów - i próbujemy to osiągnąć z szacunkiem, odwagą i zaangażowaniem. Codziennie ciężko pracujemy, aby poprawić jakość życia naszych pacjentów i użytkowników oraz umożliwić im niezależność w życiu codziennym. Dla nas jakość życia jest ściśle związana z osobistą wolnością i niezależnością. Dlatego pomagamy ludziom zachować lub odzyskać swobodę ruchów. Robimy to dziś i będziemy to robić jutro, dzięki innowacyjnym technologiom i indywidualnie dostosowanym usługom.

Kamienie milowe w naszej historii

W 1919 roku, Otto Bock położył podwaliny pod firmę, która dziś jest światowym liderem w dziedzinie protetyki z siedzibą w Berlinie. Tutaj dowiesz się więcej o naszej historii.

więcej

Futuring Human Mobility – nasza książka z okazji rocznicy

Zapytaliśmy wielu współczesnych nam światłych ludzi o przyszłość ludzkiej mobilności. Popatrzcie z nami w kryształową kulę.

więcej

Specjalna wystawa w Kunsthalle HGN

Wybierz się razem z nami w podróż w czasie w Kunsthalle HGN - wspólnie przyjrzymy się z bliska historii naszej firmy.

więcej

Ceremonia rocznicowa i Eichsfeld Festival

Z okazji rocznicy, do ratusza w Duderstadt zaproszono polityków oraz gości z branży, a także współpracowników firmy. Tutaj dowiesz się więcej o ceremonii rocznicowej.

więcej