Przedstawiciel Handlowy dla Pracowni Ortopedycznej

Ottobock to nowoczesna firma medyczna z tradycjami odnosząca sukcesy od blisko 100 lat na rynku światowym. Działalność firmy skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, w tym protezy kończyn, wózki inwalidzkie, stabilizatory stawów, czy też sprzęt dziecięcy Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności.

miejsce pracy: Poznań oraz województwo Wielkopolskie, a także województwa kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktów z kadrą medyczną szpitali oraz innych placówek medycznych – w celu prezentowania możliwości rozwiązań zaopatrzeń ortopedycznych
  • pozyskiwanie i informowanie Klientów indywidualnych (Pacjentów) zainteresowanych wykonaniem zaopatrzenia ortopedycznego w postaci protezy kończyny lub aparatu ortopedycznego
  • promowanie i propagowanie portfolio produktów z zakresu indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego
  • wstępny dobór produktów oraz prezentacje oferty dla potencjalnych Pacjentów Ottobock
  • współpraca i koordynacja działań z kadrą Pracowni Ortopedycznej w zakresie wspólnych działań marketingowych
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta i etyki biznesowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku zbliżonym z profilem zawodowym (preferowana rehabilitacja, fizjoterapia, z uprawnieniami do wykonywania zawodu fizjoterapeuty)
  • wskazana znajomość branży medycznej i/lub doświadczenie w pracy z osobami po amputacjach
  • wysoka kultura osobista
  • doskonała komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i dążenie do wytyczonych celów
  • znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do odbywania podróży służbowych i nienormowany czas pracy
  • preferowane miejsce zamieszkania kandydata: powiat poznański

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w branży
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
  • Ciekawą, samodzielną i satysfakcjonującą pracę z Pacjentami i personelem medycznym

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: ottobock@remove-this.ottobock.pl z dopiskiem stanowiska w tytule maila. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).