Przedstawiciel handlowy w zakresie oferty protetycznej

Ottobock to nowoczesna firma medyczna z tradycjami odnosząca sukcesy od blisko 100 lat na rynku światowym. Działalność firmy skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, w tym protezy kończyn, wózki inwalidzkie, stabilizatory stawów, czy też sprzęt dziecięcy Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów marki Ottobock z zakresu protetyki i ortotyki indywidualnej wśród Klientów na terenie całego kraju.
  • Budowanie relacji z Klientami firmy.
  • Realizowanie założeń sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki medyczne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu.
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów.
  • Entuzjazm, inicjatywa i konsekwencja w działaniu.
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Poznań

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, nastawionym na sukces zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań: samochód służbowy, laptop, telefon.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: ottobock@remove-this.ottobock.pl z dopiskiem stanowiska w tytule maila. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).