Specjalista ds. marketingu

Ottobock to nowoczesna firma medyczna z tradycjami odnosząca sukcesy od blisko 100 lat na rynku światowym. Działalność firmy skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, w tym protezy kończyn, wózki inwalidzkie, stabilizatory stawów, czy też sprzęt dziecięcy Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i wdrażanie internetowych kampanii marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności.
  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram itp.) – przygotowywanie, publikacja i promocja postów; reklama na Facebook’u; obsługa kanału YouTube.
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z Opinion Leaders.
  • Obsługa firmowej strony internetowej - doświadczenie w administrowaniu stronami www.
  • Analiza statystyk związanych z działaniami w mediach społecznościowych i stroną internetową (znajomość Google Analytics).
  • Przygotowywanie, wdrażanie i analiza akcji mailingowych.
  • Nawiązywanie kontaktów i współpraca z Pacjentami we wspólnych akcjach marketingowych.
  • Testowanie i implementacja nowych narzędzi marketingowych.
  • Analiza osiąganych wyników i ich raportowanie.
  • Bezpośrednia współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami.

Wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi e-marketingowych.
  • Duża wiedza z zakresu promocji firmy w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram itp.).
  • Znajomość narzędzi e-mail marketingowych.
  • Umiejętność tworzenia i realizacji udanych kampanii e-mailowych i w mediach społecznościowych.
  • Znajomość narzędzi Google (AdWords, GDN itp.) będzie atutem.
  • Znajomość programów graficznych (np. Photoshop), programów do edycji filmów czy dobre umiejętności fotograficzne będą dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów oraz powierzonych zadań.
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży medycznej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilną pracę i przyjazną atmosferę w zgranym zespole.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnienie na miejscu w Poznaniu, na umowę o pracę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: ottobock@remove-this.ottobock.pl z dopiskiem stanowiska w tytule maila. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).