Kontakt

Otto Bock Polska Sp. z o.o.

ul. Koralowa 3
61-029 Poznań, Polska
T +48 61 6538 250
F +48 61 6538 031
E-mail: ottobock@remove-this.ottobock.pl, kontakt@remove-this.ottobock.pl

Godziny otwarcia: pn-pt 8:00-16:00

Dział Obsługi Klienta:

Reklamacje ortotyka i protetyka: reklamacje@remove-this.ottobock.pl
Formularz zgłoszenia reklamacyjnego ortotyka - pobierz!

Serwis techniczny wózków inwalidzkich

Wykonywanie protez i ortez dla pacjentów indywidualnych:
Centrum Ortopedyczne - Poznań
Otto Bock Polska Sp. z o. o.
ul. Koralowa 3
61-029 Poznań
T +48 61 65 38 258
T +48 61 65 38 264
E-mail: pracownia@remove-this.ottobock.pl

Centrum Ortopedyczne - Kraków
ul. Tyniecka 173A
30-376 Kraków
T +48 12 25 44 900
E-mail: krakow@remove-this.ottobock.pl

Centrum Ortopedyczne - Warszawa
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa
T +48 22 462 74 50
E-mail: warszawa@remove-this.ottobock.pl

NIP 972 08 16 993
REGON 631066884

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000117673
Nr rachunku bankowego: 59 1750 1019 0000 0000 0969 8493,
Wysokość kapitału zakładowego: 1 248 000,00 PLN

Lokalizacja międzynarodowa tutaj.


Nasz dział obsługi klienta

Ottobock to nie tylko produkty, Ottobock to ludzie! Poznaj zespół Działu Obsługi Klienta! Zobacz z kim na co dzień masz okazję się kontaktować!

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!


Kontakt z Przedstawicielami Regionalnymi Ortotyka i Wózki Inwalidzkie

Polska Północno-zachodnia

Piotr Skrzyński

Tel. 605 050 255

piotr.skrzynski@remove-this.ottobock.pl

Północno-Wschodnia

Wojciech Kozakiewicz

Tel. 724 904 906

wojciech.kozakiewicz@remove-this.ottobock.pl

Południowo-Zachodnia

Kamil Grącki

Tel. 661 995 933

kamil.gracki@remove-this.ottobock.pl

Południowo-Wschodnia

Wojciech Szelejak

Tel. 601 730 051

wojciech.szelejak@remove-this.ottobock.pl


Kontakt z Przedstawicielami Regionalnymi Protetyka

Polska Zachodnia

Eliza Łuc

Tel. 724 904 903

eliza.luc@remove-this.ottobock.pl

Polska Wschodnia

Andrzej Tylicki

Tel. 607 555 348

andrzej.tylicki@remove-this.ottobock.pl