Aktualności i informacje

Z ostatniej chwili

Poświęćcie chwilę i zapoznajcie się z najnowszymi historiami o ludziach, którzy korzystają z naszych produktów, a także wydarzeniami, w których Ottobock Polska bierze udział. Zapraszamy do podzielenia się szczególnie interesującymi informacjami z przyjaciółmi i rodziną. A jeśli macie coś, czym sami chcielibyście podzielić się z innymi, prosimy, skontaktujcie się z nami.


27.09.17

Mistrzostwa Europy Amp Futbol, Turcja 2017!

W dniach 1-10 października polska drużyna Amp Futbol stanie w szranki i zmierzy się z 11 reprezentacjami z całej Europy. W fazie grupowej Mistrzostw Europy pierwszymi rywalami w drodze "Biało-czerwonych" po złoto będą Francuzi, Belgowie i Włosi. Znany już konkretne daty i godziny pojedynków:

  • Polska - Francja - 3 października, g. 11:30
  • Polska - Belgia - 4 października g. 14.00
  • Polska - Włochy - 5 października g. 14.00

Pozostałe grupy ME:

Grupa A: Turcja, Hiszpania, Niemcy, Gruzja

Grupa C: Rosja, Anglia, Irlandia, Grecja

Po licznych zgrupowaniach i litrach wylanego potu polska reprezentacja kolejny raz będzie miała szansę na rewanż i zwycięstwo. Wspieramy i trzymamy kciuki za Biało-czerwonych!
O poczynaniach naszej reprezentacji będziemy informować na bieżąco na naszym profilu Facebook. Zapraszamy też na naszą stronę internetową poświęconą reprezentacji