Stabilizatory i ortezyOttobock

Ottobock jest producentem wysokiej jakości ortezy i stabilizatorów, które mogą pomóc w konkretnych dolegliwościach. Ortezy wspomagają powrót do zdrowia po urazach więzadeł, stawów i kości. W przypadku przewlekłych zaburzeń, wspomagają funkcjonalność i zapobiegają lub zmniejszają ból. Ogólnie rzecz biorąc, celem jest, aby produkty skutecznie wspierały i towarzyszyły terapii zgodnie z zaleceniami lekarza. Ortezy indywidualne - takie jak aparaty na całą kończynę dolną, AFO, DAFO itp. - są wykonywane na zamówienie przez technika ortopedę i stanowią najczęściej zaopatrzenie dla osób dotkniętych chorobami neurologicznymi. Mogą one również pomóc ludziom, pomimo ich ograniczeń, odzyskać maksymalną swobodę ruchów i powrót do codziennej aktywności.

Ottobock ściśle współpracuje z wieloma wybitnymi lekarzami, technikami ortopedii i terapeutami w zakresie rozwoju nowych produktów. Badania naukowe dokumentują skuteczność produktów. Ich funkcjonalność przy codziennym użytku jest również ważnym czynnikiem: materiały przyjazne dla skóry, przyjemny komfort użytkowania i łatwa obsługa sprawiają, że z ortez łatwiej korzystać.

Mobilność ludzi jest głównym motywem w prawie 100-letniej historii naszej firmy. Cel, którym jest pomoc w przywracaniu ludziom mobilności lub ochrony mobilności jaka mają, stoi za każdym z produktów Ottobock. Uzyskaj szczegółowe informacje o możliwości doboru ortez Ottobock.


Walk On Reaction i Manu Sensa

Czym są ortezy i stabilizatory?

Zadaniem ortez i stabilizatorów jest ochrona i stabilizacja układu mięśniowo-szkieletowego. Czytaj więcej na temat różnych ortez, ich funkcjonalności i korzyściach.

więcej

Ilustracja osoby z wyróżnionymi obszarami ciała

Uszkodzone lub osłabione części ciała.

W zależności od tego, która część ciała uległa uszkodzeniu lub osłabieniu, tutaj znajdziesz szeroki wybór skutecznych ortez i stabilizatorów, które mogą wspomóc leczenie i złagodzić Twoje dolegliwości.

więcej

Graficzny obraz osoby z różnymi dolegliwościami

Objawy kliniczne i dolegliwości.

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat różnych objawów klinicznych i najczęstszych dolegliwości oraz możliwości ich leczenia i metod diagnostycznych. Opisując jednostki chorobowe, proponujemy również zastosowanie odpowiedniej ortezy, aby pomóc złagodzić Twoje dolegliwości.

więcej