Historie pacjentów

Jakie możliwości powrotu do zdrowia dają Tobie nasze urządzenia i w jakich codziennych i rekreacyjnych czynnościach stosują je użytkownicy?

Zapoznaj się z osobami, które dzięki naszym ortezom i stabilizatorom, na nowo odzyskały sprawność i pełną swobodę ruchu.


Historia Anny i jej ortezy Genu Arexa

Po wypadku przy jeździe na nartach Anna pragnęła szybko powrócić do samodzielnego poruszania się. Zawsze musi stawiać czoła wielu wyzwaniom, związanym z jej pracą oraz opieką nad czteroletnim synkiem. Dzięki szkieletowej ortezie kolana Genu Arexa mogła z powodzeniem powrócić do normalnego funkcjonowania.

więcej

Historia Astrid i jej ortezy Genu Sensa

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody - Astrid nigdy nie chciałaby z tego zrezygnować. Niestety ostatnio ból kolana utrudniał jej spacery i piesze wędrówki. Odkąd zaczęła nosić ortezę Genu Sensa, może swobodnie poruszać się nawet mimo choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego.

więcej

Historia Jany i jej Malleo TriStep

Jana jest znakomitym sportowcem. Podczas gry w siatkówkę naderwała tylne więzadło skokowo-strzałkowe i musiała na pewien czas przerwać uprawianie sportu. Teraz może stopniowo przyzwyczajać stopę do ponownego ruchu nosząc ortezę Malleo TriStep.

więcej

Historia Judith i jej ortezy Patella Pro

Judith jako były sportowiec jest przyzwyczajona do aktywności fizycznej i uwielbia uprawiać sport. Zdiagnozowanie u niej zespołu bólowego przedniego przedziału kolana zakończyło jej karierę we wrotkarstwie figurowym. Mimo to, dzięki ortezie re-centralizującej rzepkę Patella Pro, może ponownie żyć aktywnie na świeżym powietrzu i cieszyć się jazdą na rowerze lub łyżworolkach.

więcej

Historia Jürgena i jego ortezy WalkOn

Pomimo osłabionego zgięcia grzbietowego stopy, Jürgen może spędzać czas na świeżym powietrzu. Nosi ortezę wspomagającą zgięcie grzbietowe stopy WalkOn, która pozwala mu na chodzenie nawet po trudnym terenie.

więcej

Historia Henninga i jego ortezy WalkOn Reaction

Mało czasu, dużo sportu - tak można podsumować w kilku słowach codzienne życie Henninga. Od czasu wypadku drogowego jego aktywność ograniczona została urazem nerwu strzałkowego. W tej chwili używa on ortezy WalkOn Reaction, wspomagającej zgięcie grzbietowe stopy, która umożliwiła mu powrót do aktywnego życia.

więcej