Katalogi produktowe i formularze

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zaopatrzenia ortotycznego, znajdującego zastosowanie w wielu przypadkach klinicznych oraz w sporcie. Wyróżniają się one wysokim poziomem funkcjonalności, nowoczesnym designem oraz łatwością w użyciu. Nasze wyroby zaprojektowane zostały z myślą o komforcie użytkownika, a także zapewnieniu natychmiastowej i najlepszej pomocy. Wybierając materiały do produkcji naszych ortez, szczególną uwagę zwracamy na jakość. Jest to najwyższe kryterium dla wyrobów terapeutycznych, od którego zależy sukces prowadzonego leczenia i rehabilitacji.

Rehband jest marką wchodzącą w skład grupy Ottobock, posiadającą kompletną gamę produktów oferujących stabilizację i ochronę na wszystkich poziomach aktywności, od rekreacji do sportu wyczynowego. Rozwiązania techniczne oraz długoletnie doświadczenie w dziedzinie zaopatrzenia ortotycznego przekłada się na funkcjonalność, która pomaga zwykłym ludziom w utrzymaniu pełnej aktywności sportowej, a sportowcom wyczynowym w uprawianiu sportu.

Poniższe katalogi, przybliżą Państwu szerokie portfolio ortez i innych produktów marki Ottobock oraz Rehband. Pozwolą również zapoznać się ze wskazaniami oraz odpowiednio dopasować rozmiar do swoich potrzeb.


Katalogi produktowe i formularze do pobrania

Katalog ortez Ottobock

Proszę wybrać odpowiedni format:

Katalog ortez 2020

Formularz reklamacyjny

Proszę wybrać odpowiedni format:

Formularz reklamacyjny

Do pobrania formularz reklamacyjny

Ortotyka – części zamienne

Proszę wybrać odpowiedni format:

Zaopatrzenie ortotyczne