Osteoartroza stawu kolanowego: co dalej?

Gdy ból związany z osteoartrozą na stałe ogranicza Twoje codzienne życie

Osteoartroza stawu kolanowego to najczęściej występująca choroba stawów. Dotknięci są nią często również ludzie młodzi, ponieważ przyczyną bólu stawów może być nadmierne obciążenie lub wypadek, a także zużycie i nieprawidłowe ułożenie stawu. Dla wielu osób regularne przyjmowanie leków wydaje się być jedyną realną drogą do uśmierzenia bólu, którego doświadczają. Pozwól nam przedstawić sobie alternatywne rodzaje leczenia, które działają dokładnie tam, gdzie odczuwasz ból. Dowiedz się, jak zmniejszyć ilość przyjmowanych środków przeciwbólowych o 50%. Pomożemy Ci także pomóc sobie samemu, ponieważ możesz sam ustanowić podstawę dla lepszej jakości życia dzięki zdrowemu odżywianiu i ukierunkowanym ćwiczeniom fizycznym.


Ból kolana

Mniej bólu. Więcej życia.

Kiedy ból kolana spowodowany osteoartrozą negatywnie wpływa na Twoje codzienne życie, często nie wiadomo co zrobić: dowiedz się więcej o tym stanie klinicznym, a także o potencjalnych metodach leczenia.

więcej

Wędrówka w ortezie z serii Agilium

Bądź znów aktywny z Agilium

Czterech zadowolonych pacjentów dzieli się swoimi opowieściami o tym, jak odkryli aktywne i satysfakcjonujące życie pomimo osteoartrozy.

więcej

Ćwiczenia zapobiegające postępom osteoartrozy

Jak stać się aktywnym pomimo osteoartrozy

Możesz walczyć z postępującą osteoartrozą prowadząc aktywny tryb życia i przestrzegając zdrowej diety. Ćwiczenia na świeżym powietrzu i unikanie nikotyny oraz alkoholu to bardzo dobry początek.

więcej

Aplikacja Agilium na tablecie

Aplikacja pomagająca dobrać ortezę z serii Agilium

Aplikacja pomoże szybko i łatwo znaleźć idealną dla Twoich potrzeb ortezę z serii Agilium. W oparciu o nasze kryteria selekcji wskażemy Ci właściwą ortezę.

więcej

Pacjentka w ortezie z serii Agilium

Nasze produkty na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego

Dzięki produktom z serii Agilium, wielu zadowolonych pacjentów mogło ponownie zacząć wykonywać swoje codzienne czynności. Dowiedz się więcej o działaniu poszczególnych ortez i jak pomagają przy osteoartrozie stawów kolanowych.

więcejPostępowanie przy osteoartrozie. Klinicznie udowodnione korzyści.

Na skutek rozwoju demograficznego, osteoartroza stawu kolanowego staje się najczęstszą nieurazową przyczyną schorzeń kolana. Głównym objawem osteoartrozy stawu kolanowego jest ból. Zainteresowanych zachęcamy do pobrania naszej broszury, w której zebraliśmy informacje dotyczące zwyrodnienia stawu kolanowego.

Do pobrania

Proszę wybrać odpowiedni format:

Postępowanie przy osteoartrozie

Klinicznie udowodnione korzyści