Bądź znów aktywny z Agilium

Łagodny sposób walki z bólem kolana spowodowanym osteoartrozą

Ortezy mogą stanowić prawdziwą alternatywę dla środków przeciwbólowych i mogą opóźnić lub nawet zapobiec operacji kolana. Rzućmy okiem na cztery prawdziwe historie, które pokazują, jak działają ortezy z naszej serii Agilium, nie tylko trwale poprawiając jakość życia, ale również pozwalając na uniknięcie przez pewien czas operacji.

Dowiedz się o doświadczeniach byłego narciarza zjazdowego, Christiana Neureuthera, Karin, Edith i Dirka, którzy prowadzą bardzo odmienny, ale aktywny styl życia dzięki łagodzącym ból i wygodnym ortezom z serii Agilium.


Christian Neureuther

Nowoczesne leczenie osteoartrozy bez operacji

Christian Neureuther chciał wyczerpać wszelkie dostępne opcje terapeutyczne przed poddaniem się potencjalnej operacji i znalazł dla siebie doskonałą metodę leczenia w postaci ortezy Agilium Freestep. Operacja może poczekać.

Karin podczas porównania chodu na schodach i rampie z ortezą i bez

Zmniejszenie bólu

Będąc technikiem ortopedą, Karin jest pod wrażeniem skuteczności Agilium Freestep. Uwielbia pokazywać nam, jak wspina się po schodach z ortezą i bez niej. Jest dumna z tego, że gdy to robi, ​​jej wzorzec chodu jest niemal prawidłowy.

Edith dzieli się swoimi trudnościami, jakie miała w przypadku stosowania poprzedniej ortezy porównując ją do obecnie stosowanej Agilium Freestep.

Dyskrecja i wygoda

Edith wreszcie pozbyła się problemu, który miała z poprzednią ortezą - często się zsuwała. Agilium Freestep pozostaje na swoim miejscu i znacznie zwiększa mobilność. Edith bardzo też docenia atrakcyjny wygląd ortezy.

Dirk używający ortezę Agilium Reactive podczas swojej pracy w młynie

Dla Dirka najważniejsza jest możliwość codziennego użytkowania!

Każdy, kto pracuje fizycznie i cierpi z powodu bólu kolana, potrzebuje urządzenia medycznego, które zapewni mu maksymalną swobodę ruchów i elastyczność. Dirk, który ma własną firmę i pracuje nad odbudową młyna, znalazł ortezę, która łagodzi jego ból: Agilium Reactive.


Wybierz miejsce gdzie wypróbujesz ortezę serii Agilium

1. Znajdź sklep w swojej okolicy z ortezami linii Agilium

2. Umów się na wizytę w celu przymiarki wybranej ortezy

3. Sprzedawca dobierze i dopasuje najlepszy model do Twoich potrzeb

4. Zorientuj się odnośnie możliwosci dofinansowania na wybrane zaopatrzenie.

5. Jeśli na mapie nie ma miejsca niedaleko Ciebie napisz do nas na kontakt@ottobock.pl pisząc w temacie wiadomości testowanie Agilium


Aplikacja pomagająca dobrać ortezę z serii Agilium

Aplikacja pomagająca dobrać ortezę z serii Agilium

Aplikacja pomoże szybko i łatwo znaleźć idealną dla Twoich potrzeb ortezę z serii Agilium. W oparciu o nasze kryteria selekcji wskażemy Ci właściwą ortezę.

więcej

Seria Agilium

Odpowiedni produkt do każdego rodzaju osteoartrozy

Dzięki produktom z serii Agilium, wielu zadowolonych pacjentów mogło ponownie zacząć wykonywać swoje codzienne czynności. Dowiedz się więcej o działaniu poszczególnych ortez i jak pomagają przy osteoartrozie stawów kolanowych.

więcej

Ból kolana

Osteoartroza stawu kolanowego: co dalej?

Jeśli ból kolana obniża Twoją jakość życia, często nie wiadomo co zrobić. Dowiedz się więcej o przyczynach tego powszechnego stanu klinicznego i skutecznych metodach leczenia - poza przyjmowaniem leków przeciwbólowych.

więcej