Rehband - odkryj swój potencjał!

Niezależnie od tego, jak zdefiniujecie swoje aktywne życie, zawsze byliśmy razem z Wami. W trudnych momentach chroniliśmy wasze stawy i dbaliśmy o wasze mięśnie. A najlepszym jest fakt, iż zrobiliśmy to wszystko dzięki produktom, które wspólnie z Wami opracowaliśmy. Jakość, funkcjonalność i design, zostały specjalnie dopasowane do Waszych indywidualnych i codziennych potrzeb. I to jest właśnie coś, co chcemy kontynuować.

Dzięki 60-letniemu doświadczeniu, zarówno w urazach sportowych jak i profilaktyce sportowej wiemy, jak w pełni wykorzystać Twój potencjał. Kiedykolwiek przekroczysz swoje granice i będziesz dążył do doskonałości, Rehband zawsze będzie Cię wspierał, bo wiemy, że nie godzisz się na nic prócz tego, co najlepsze.

Dzięki Rehband nigdy nie zwątpisz w swoje możliwości. Nasze opatentowane produkty są poprzedzone żmudnymi badaniami i testami, dlatego możesz oczekiwać od nas najwyższej jakości, funkcjonalności, komfortu i wzornictwa. Rehband jest marką zaufaną i uwielbianą przez sportowców na każdym poziomie zaawansowania i kariery sportowej w ponad 60 krajach na całym świecie. Nigdy nie przestaniemy się rozwijać, aby utrzymać Twoje zaufanie. Właśnie dlatego posiadamy zespoły fachowców w zakresie medycyny, sportu i włókiennictwa oraz w pełni zarządzaną sieć produkcyjną z europejskimi fabrykami i ciągły kontakt z najlepszymi sportowcami na świecie.

Tak jak Ty, uwielbiamy aktywny tryb życia i tak jak Ty, chcemy się ruszać. Zaufanie do Rehband odkryje Twój nieograniczony potencjał.

www.rehband.com


Nasze Atuty

Europejska produkcja i szwedzki design

Jesteśmy dumni z posiadania i kontrolowania całego łańcucha produkcyjnego od idei do finalnego produktu. Nasi eksperci, inżynierowie i projektanci tekstylni pracują w pobliżu siedziby głównej w Sztokholmie w Szwecji oraz w fabryce należącej do Rehband w Tallinie w Estonii.

Produkty Rehband są wytwarzane ręcznie od 1955 roku.

Współpraca z lekarzami oraz pracownikami działu badań i rozwoju

Większość produktów Rehband jest klasyfikowana jako wyroby medyczne. Aby produkt mógł stać się wyrobem medycznym, zanim zostanie wprowadzony na rynek, podlega dokładnym testom zgodnie ze standardami rządowymi.

Produkty projektowane we współpracy ze sportowcami

Sportowcy inspirują każdą linię produktów Rehband. W rozwoju naszego sprzętu polegamy na ich opiniach i doświadczeniach, aby tworzyć ortezy spełniające najwyższe wymagania z zakresu funkcjonalności, trwałości i wzornictwa. Każdy produkt pełni swoją specyficzną funkcję i służy zaspokojeniu indywidualnych potrzeb sportowców.

Dystrybucja w ponad 60 krajach na całym świecie

Rehband posiada w swoim portfolio szeroką gamę produktów wspierających rehabilitację, a także służących celom profilaktycznym. Można znaleźć ortezy wytworzone z miękkich oraz twardych materiałów, przeznaczone do zaopatrywania uszkodzonych części ciała, a także wkładki do butów i odzież kompresyjną.


Rehband - Katalog 2019

Pobierz Katalog

Proszę wybrać odpowiedni format:

Rehband Katalog 2020