Kciuk

Usztywnienie kciuka

Przy różnorodnych urazach kciuka zarówno tych mechanicznych jak i zwyrodnieniowych warto zadbać o odpowiedni, specjalistyczny sprzęt medyczny, który pomoże zmniejszyć ból. Niezależnie od tego jakiego rodzaju są to urazy używany przez nas sprzęt powinien być wykonany w precyzyjny sposób, z dbałością o każdy szczegół. W naszej ofercie posiadamy usztywniacze na kciuk, które stabilizują i odpowiednio ukierunkowują dłoń, dzięki czemu użytkownik odczuwa wygodę i komfort. Dodatkową zaletą stabilizatora na kciuk jest to, że nie ogranicza on codziennych aktywności, dzięki czemu typowe codzienne obowiązki stają się o wiele łatwiejsze.

Odpowiednie zabezpieczenie

Oferowane przez nas ortezy kciuka z usztywnieniem zapobiegają niepożądanym ruchom dłoni. Odpowiednia stabilizacja stawu śródręczno-paliczkowego oraz stawu siodełkowego kciuka sprawia, że użytkownik odczuwa znacznie mniejszy ból, a przez to poprawia się jego samopoczucie. Anatomiczne kształty stabilizatora na kciuk sprawią, że zostaje zachowana swoboda w poruszaniu się, a umiarkowana kompresja wpływa pozytywnie na redukcję obrzęków.

Komfort i lekkość

Orteza kciuka posiada smukłą i lekką konstrukcję, co wpływa na zwiększenie wygody w jej użytkowaniu. Przyjazny dla skóry, oddychający materiał sprawia, że użytkownik odczuwa zmniejszone pocenie się oraz komfortową dla ciała temperaturę przy skórze. Profesjonalizm w wyglądzie ortezy zapewnia atrakcyjny i minimalistyczny design, a ciemny kolor pomaga ukryć ewentualne zabrudzenia. Usztywniacz na kciuk posiada praktyczny system mocowania na rzepy, co ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie.

Najwyższa jakość

Wygoda każdego z naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego w naszej ofercie posiadamy tylko najwyższej jakości sprzęt, który doceniają zarówno pacjenci jak i lekarze czy fizjoterapeuci. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych modeli.Orteza Manu 3D

Orteza na rękę i przedramię Manu 3D pomaga przy zmianach zwyrodnieniowych nadgarstka i leczeniu po urazach, deformacjach oraz przykurczach stawu.

więcej

Orteza Manu 3D Pollex

Orteza na rękę i przedramię z ujęciem kciuka Manu 3D Pollex zapewnia doskonałą stabilizację nadgarstka dzięki dłoniowej szynie wykonanej z tworzywa sztucznego.

więcej

Orteza Manu 3D Stable

Orteza na rękę i przedramię Manu 3D Stable, zapewnia doskonałą stabilizację nadgarstka dzięki długiej, szerokiej szynie dłoniowej wykonanej z termoplastycznego tworzywa sztucznego.

więcej

Orteza nadgarstka dla dzieci

Orteza na rękę i przedramię Manu KID, zapewnia doskonałą ochronę nadgarstka dla dzieci a dzięki aluminiowej szynie dłoniowej w prosty i szybki sposób możesz dopasować kształt ortezy do potrzeb dziecka.

więcej

Orteza na rękę i przedramię

Orteza na rękę i przedramię Manu Immobil i Manu Immobil Long zapewnia całkowite unieruchomienie i pozycjonowanie nadgarstka i stawów śródręcznych (50P10) oraz dodatkowo unieruchomienie palców (50P11).

więcej

Manu Sensa

Łagodzenie dolegliwości stawu nadgarstka poprzez delikatne wsparcie

więcej

Manu Neurexa

Orteza pozycjonuje i stabilizuje staw nadgarstka. Zalecana przy urazach neurologicznych, a także uszkodzeniu nerwów w okolicy nadgarstka i ręki.

więcej

Ortezy Manu ComforT i Manu ComforT Stable

W przypadku dolegliwości nadgarstka ortezy Manu ComforT oraz Manu ComforT Stable zapewniają potrzebne odciążenie i stabilizację.

więcej

Orteza na kciuk Rhizo Forsa

Orteza Rhizo Forsa jest niewielką i estetyczną ortezą o lekkiej konstrukcji, zapewniającą wysoki poziom stabilności, a jednocześnie nie blokującą ruchów palców.

więcej