Kciuk

Usztywnienie kciuka

Przy różnorodnych urazach kciuka zarówno tych mechanicznych jak i zwyrodnieniowych warto zadbać o odpowiedni, specjalistyczny sprzęt medyczny, który pomoże zmniejszyć ból. Niezależnie od tego jakiego rodzaju są to urazy używany przez nas sprzęt powinien być wykonany w precyzyjny sposób, z dbałością o każdy szczegół. W naszej ofercie posiadamy usztywniacze na kciuk, które stabilizują i odpowiednio ukierunkowują dłoń, dzięki czemu użytkownik odczuwa wygodę i komfort. Dodatkową zaletą stabilizatora na kciuk jest to, że nie ogranicza on codziennych aktywności, dzięki czemu typowe codzienne obowiązki stają się o wiele łatwiejsze.

Odpowiednie zabezpieczenie

Oferowane przez nas ortezy kciuka z usztywnieniem zapobiegają niepożądanym ruchom dłoni. Odpowiednia stabilizacja stawu śródręczno-paliczkowego oraz stawu siodełkowego kciuka sprawia, że użytkownik odczuwa znacznie mniejszy ból, a przez to poprawia się jego samopoczucie. Anatomiczne kształty stabilizatora na kciuk sprawią, że zostaje zachowana swoboda w poruszaniu się, a umiarkowana kompresja wpływa pozytywnie na redukcję obrzęków.

Komfort i lekkość

Orteza kciuka posiada smukłą i lekką konstrukcję, co wpływa na zwiększenie wygody w jej użytkowaniu. Przyjazny dla skóry, oddychający materiał sprawia, że użytkownik odczuwa zmniejszone pocenie się oraz komfortową dla ciała temperaturę przy skórze. Profesjonalizm w wyglądzie ortezy zapewnia atrakcyjny i minimalistyczny design, a ciemny kolor pomaga ukryć ewentualne zabrudzenia. Usztywniacz na kciuk posiada praktyczny system mocowania na rzepy, co ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie.

Najwyższa jakość

Wygoda każdego z naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego w naszej ofercie posiadamy tylko najwyższej jakości sprzęt, który doceniają zarówno pacjenci jak i lekarze czy fizjoterapeuci. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych modeli.Ogólny widok ortezy nadgarstka

Ortezy nadgarstka i kciuka

Ortezy dłoni i kciuka Ottobock są łatwe w zakładaniu i dostosowują się indywidualnie dzięki inteligentnym systemom mocowania. Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie sprawiają, że ortezy są naprawdę wygodne w noszeniu.

więcej

Ogólny widok ortezy dłoni dla dzieci Ottobock Manu Junior

Orteza dłoni dla dzieci Manu Junior

Ortezy dłoni dla dzieci Ottobock zapewniają optymalną stabilność dla małych dłoni i stawów kciuka. Wspomagają proces gojenia po operacji lub urazach i mogą być stosowane w przypadku schorzeń ścięgien i nerwów.

więcej

Ogólny widok ortezy na kciuk Ottobock Rhizo Arexa.

Orteza na kciuk

Orteza na kciuk Ottobock stabilizuje kciuk po urazie lub w przypadku schorzeń stawów. Każdą ortezę można indywidualnie dopasować do potrzeb. Regulowane paski zapewniają dodatkową swobodę i wygodę noszenia.

więcej