Łokieć

Stabilizator łokcia

Wszelkie urazy stawów wymagają odpowiedniego procesu leczenia, a często także długotrwałej rehabilitacji. Niezależnie od sytuacji warto zadbać o specjalistyczny i dobrze przystosowany sprzęt medyczny, który zapewni szybki powrót do zdrowia oraz złagodzi dolegliwości bólowe. Warto zainwestować w produkty dobre jakościowo, które posłużą nam na długo. W naszej ofercie posiadamy ortezy na łokieć wykonane ze specjalnych, przepuszczających powietrze materiałów, co pozytywnie wpływa na komfort noszenia.

Urazy i profilaktyka

Oferujemy stabilizatory stawu łokciowego, które sprawdzą się w przypadku podrażnień, bólu, obrzęków czy wysieków. Zapewniają ulgę w bólu, dzięki temu, że wywierają ukierunkowany i kontrolowany ucisk na dotknięte zmianami mięśnie przedramienia. Stabilizowanie stawu łokciowego przydatne jest także podczas profilaktyki, szczególnie, kiedy narażamy nasz łokieć na wykonywanie powtarzających się czynności manualnych.

Nowoczesny design i specjalne materiały

Przyjazna dla skóry orteza stawu łokciowego, posiadająca specjalne antybakteryjne włókna, to skuteczna ochrona przed bakteriami oraz przykrym zapachem. Absorbcja wilgoci przez funkcjonalne włókna, sprawia, że jest ona odprowadzana na powierzchnię materiału, skąd szybko wyparowuje. Oprócz materiałów, nasze ortezy posiadają atrakcyjny wygląd. Szczególnie ważny w przypadku, gdy ktoś zamierza nosić je profilaktycznie przez dłuższy czas. Orteza łokciowa jest wygodna do noszenia pod odzieżą, pod którą, dzięki wykorzystanym odcieniom szarości prawie się nie wyróżnia. Orteza bez przewężeń i ucisków idealnie dopasowuje się do ciała.

W sporcie i na co dzień

Przeciążenie mięśni przedramienia prowadzi do powstania tzw. łokcia tenisisty lub golfisty. Zmiany degeneracyjne ścięgien nie występują jedynie u aktywnych sportowców. Wręcz przeciwnie – często dotykają osoby na stanowiskach biurowych. Posiadamy ortezy na łokcie, które zostały stworzone specjalnie do tego rodzaju dolegliwości. Dzięki ukierunkowanemu i kontrolowanemu uciskowi na mięśnie orteza przynosi znaczącą ulgę w bólu.Orteza łokcia Epi Sensa

Epi Sensa

Orteza Epi Sensa poprawia krążenie, a tym samym sprzyja resorpcji obrzęków i wysięków. Pomaga również złagodzić ból.

więcej

Orteza łokcia Epi Forsa Plus

Epi Forsa Plus

W przypadku łokcia tenisisty lub golfisty, Epi Forsa Plus przynosi wyraźną ulgę bolącym ścięgnom.

więcej