Nadgarstek/kciuk


Orteza Manu 3D

Orteza na rękę i przedramię Manu 3D pomaga przy zmianach zwyrodnieniowych nadgarstka i leczeniu po urazach, deformacjach oraz przykurczach stawu.

więcej

Orteza Manu 3D Pollex

Orteza na rękę i przedramię z ujęciem kciuka Manu 3D Pollex zapewnia doskonałą stabilizację nadgarstka dzięki dłoniowej szynie wykonanej z tworzywa sztucznego.

więcej

Orteza Manu 3D Stable

Orteza na rękę i przedramię Manu 3D Stable, zapewnia doskonałą stabilizację nadgarstka dzięki długiej, szerokiej szynie dłoniowej wykonanej z termoplastycznego tworzywa sztucznego.

więcej

Orteza nadgarstka dla dzieci

Orteza na rękę i przedramię Manu KID, zapewnia doskonałą ochronę nadgarstka dla dzieci a dzięki aluminiowej szynie dłoniowej w prosty i szybki sposób możesz dopasować kształt ortezy do potrzeb dziecka.

więcej

Orteza na rękę i przedramię

Orteza na rękę i przedramię Manu Immobil i Manu Immobil Long zapewnia całkowite unieruchomienie i pozycjonowanie nadgarstka i stawów śródręcznych (50P10) oraz dodatkowo unieruchomienie palców (50P11).

więcej

Manu Sensa

Łagodzenie dolegliwości stawu nadgarstka poprzez delikatne wsparcie

więcej

Manu Neurexa

Orteza do stosowania przy porażeniu nerwów w rejonie ramienia lub stawu nadgarstkowego

więcej

Ortezy Manu ComforT i Manu ComforT Stable

W przypadku dolegliwości nadgarstka ortezy Manu ComforT oraz Manu ComforT Stable zapewniają potrzebne odciążenie i stabilizację.

więcej

Orteza na kciuk Rhizo Forsa

Orteza Rhizo Forsa jest niewielką i estetyczną ortezą o lekkiej konstrukcji, zapewniającą wysoki poziom stabilności, a jednocześnie nie blokującą ruchów palców.

więcej