Plecy

Gorset lędźwiowy

Bóle pleców to jedne z najczęściej występujących dolegliwości, związane z różnymi urazami kręgosłupa czy zwyrodnieniami. Na szczęście istnieją sposoby, by zmniejszyć cierpienie. Ból w okolicy lędźwiowej można załagodzić przy pomocy specjalnie dopasowanych gorsetów. Wpływają one pozytywnie na postawę oraz stabilizują kręgosłup, dzięki czemu nieprzyjemne dolegliwości są zminimalizowane, a często całkowicie wyeliminowane. Warto zadbać o zdrowie i zainwestować w dobry jakościowo gorset na kręgosłup lędźwiowy, który pomoże w codziennym funkcjonowaniu.

Szeroki wybór pasów ortopedycznych i gorsetów na lędźwie

Zła postawa ciała, osteoporoza, zwyrodnienia, urazy kręgosłupa to tylko niektóre sytuacje, które w znaczący sposób utrudniają codzienne funkcjonowanie. Ortezy tułowia, które oferujemy w naszym sklepie stabilizują kręgosłup, zapewniając jego odciążenie. Dzięki temu ból zostaje złagodzony, a ciało bez problemów przyjmuje naturalną postawę. Zakładając ortezę kręgosłupa zwiększa się mobilność ciała, co prowadzi do zmniejszonego ryzyka związanego z upadkami.

Oddychający materiał

Pasy stabilizujące kręgosłup, które Państwu oferujemy są wykonane z najlepszej jakości, oddychających materiałów, dzięki czemu nie czując dyskomfortu, można je nosić przez dłuższy okres. Dzięki użytym materiałom stabilizatory pleców nie przesuwają się po ciele, dopasowując się do niego i tym samym są odpowiednie także przy wzmożonej aktywności. Można je odpowiednio wyregulować, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, a smukła konstrukcja sprawia, że noszone pod ubraniem są prawie niewidoczne.

Praktyczne na co dzień

Do zakładania ortez na lędźwie nie jest konieczne proszenie o pomoc drugiej osoby. Wykonane są one w taki sposób, aby ich prosty design i funkcjonalność ułatwiała codzienne aktywności. Szczególnie praktyczne są regulowane zamknięcia, z którymi bez większych problemów, poradzi sobie każdy.Orteza kręgosłupa Dorso Direxa Posture

Dorso Direxa Posture

Dorso Direxa Posture aktywnie prostuje kręgosłup piersiowy i stabilizuje kręgosłup lędźwiowy zapewniając odciążenie pleców.

więcej

Orteza kręgosłupa Dorso Osteo Care

Dorso Osteo Care

Orteza kręgosłupa Dorso Osteo Care pomaga przy osteoporozie. Górna część ciała jest wyprostowana, a praca mięśni poprawia się wzmacniając kości.

więcej

Orteza kręgosłupa Dyneva

Dyneva jest aktywną ortezą rozciągającą kręgosłup, która odciąża i łagodzi ból kręgosłupa podczas ruchu.

więcej

Orteza tylna Lumbo Direxa

Lumbo Direxa

Orteza kręgosłupa Lumbo Direxa pomaga złagodzić niewielki do umiarkowanego ból pleców w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

więcej

Orteza kręgosłupa Lumbo Sensa

Lumbo Sensa

W przypadku bólu pleców, na przykład spowodowanego dźwiganiem, orteza zapewnia właściwą postawę i aktywnie wspiera Twój odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

więcej

Smartspine Extension Brace

Smartspine Extension Brace

Jeśli cierpisz z powodu urazu kręgosłupa piersiowego, orteza Smartspine Extension Brace wspiera aktywnie prostowanie w odcinku piersiowym kręgosłupa

więcej

Orteza kręgosłupa lędźwiowego Smartspine LSO standard

Smartspine LSO standard

W przypadku urazów kręgosłupa lędźwiowego orteza odciąża kręgosłup lędźwiowy.

więcej

Smartspine SI support

Smartspine SI

W przypadku wystąpienia objawów niestabilności w stawie krzyżowo-biodrowym, orteza stabilizuje miednicę.

więcej

Kołnierz szyjny Smartspine Universal Collar

Smartspine Universal Collar

W przypadku urazów kręgosłupa szyjnego orteza Smartspine Universal Collar stabilizuje i unieruchamia kręgosłup szyjny.

więcej