Staw barkowy

Stabilizatory barku i ramienia

Zarówno pooperacyjne leczenie złamań, jak i nawracające zwichnięcia to sytuacje, które wymagają użycia specjalistycznego sprzętu medycznego. Warto zwrócić uwagę na to, aby produkty, które mają zadbać o nasze zdrowie były dobre pod względem jakościowym i mogły nam służyć przez dłuższy czas. W naszej ofercie posiadamy ortezy barkowe wykonane z dbałością o każdy szczegół, a przy ich produkcji zostały wykorzystane najlepsze jakościowo materiały. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję, że sprzęt, który oferujemy w naszym sklepie to dobra inwestycja.

Dająca ulgę orteza na bark

Oferujemy Państwu ortezy stawu ramiennego, które sprawdzą się w przypadku bólu, obrzęku, zapaleniu czy przy widocznych oznakach zwyrodnienia stawu. Orteza na ramię i bark stabilizuje i ogranicza niepożądane ruchy, dzięki czemu osoba jej używająca odczuwa znacznie mniejszy ból. Stabilizator wpływa także na polepszenie postawy ciała, co pomaga w uniknięciu nadmiernego napięcia mięśni, naciągnięcia nerwów, więzadeł czy ścięgien.

Prostota i funkcjonalność

Anatomiczny kształt ortez na ramię i bark, które posiadamy w ofercie sprawia, że bardzo dobrze dopasowują się one do powierzchni ciała, nie ślizgając się. Specjalny, oddychający materiał zapewnia idealną temperaturę ciała oraz wpływa na znacznie mniejsze pocenie się. Taki komfort sprawia, że ortezę barku można wygodnie nosić przez cały dzień, a dolegliwości bólowe przestają być uciążliwe. Nasze stabilizatory barku wyróżnia nowoczesny, prosty i funkcjonalny design. Dzięki temu nie jest trudno go założyć nawet jedną ręką. Samodzielne zakładanie ortezy ułatwiają specjalne, kolorowe zatrzaski.

Idealne w przypadku urazów sportowych

Stabilizator stawu ramiennego doskonale sprawdzi się także przy urazach, którym ulegają osoby aktywne sportowo. Dzięki odpowiedniej stabilizacji i ukierunkowanemu uciskowi, dobrze dobrany do indywidualnych potrzeb stabilizator barku, pozytywnie wpłynie na szybszy powrót do zdrowia, sportu i lepsze samopoczucie.Omo Neurexa Plus

Orteza na ramię i bark Omo Neurexa plus zapewnia odczuwalną ulgę, uśmierza ból i przyczynia się do ogólnej poprawy postawy ciała. Może być samodzielnie zakładana przez pacjenta jedną ręką.

więcej

Acro ComforT

W przypadku bólu, obrzęku, zapalenia lub oznak zwyrodnienia stawu (artroza), orteza stawu barkowego Acro ComforT stabilizuje Twój staw barkowy i ogranicza niepożądane ruchy.

więcej

Omo Immobil Rotation

Ortezy odwodzące ramię takie jak modele 50A10 Omo Immobil i 50A11 Omo Immobil Rotation, stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego.

więcej

Omo immobil Sling Abduction

Orteza na ramię i bark łagodzi ból i unieruchamia bark w pozycji odwiedzenia 15°.

więcej

Epi Sensa

Orteza Epi Sensa poprawia krążenie, a tym samym sprzyja resorpcji obrzęków i wysięków. Pomaga również złagodzić ból.

więcej

Epi Forsa Plus

W przypadku łokcia tenisisty lub golfisty, Epi Forsa Plus przynosi wyraźną ulgę bolącym ścięgnom.

więcej