Staw kolanowy


Agilium Reactive - orteza kolana

Agilium Reactive to klasyczna orteza stosowana w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego.

więcej

Genu Arexa

Po urazach więzadeł stawu kolanowego, orteza ze sztywną ramą Genu Arexa stabilizuje kolano podczas procesu leczenia i zapobiega niepożądanym ruchom.

więcej

Genu Carezza

Ortezy Genu Carezza i Genu Carezza Wraparound stabilizują staw kolanowego w przypadku dolegliwości kolan, a także łagodzą uczucie niestabilności.

więcej

Otwarte ortezy Genu Direxa oraz Genu Direxa

W razie dolegliwości kolan oraz niewielkiego do umiarkowanego uczucia niestabilności (wiotkość więzadła), orteza pomaga ustabilizować kolano.

więcej

Otwarte ortezy Genu Direxa Stable and Genu Direxa Stable

W przypadku dolegliwości kolan z towarzyszącym im uczuciem niestabilności, gdzie ruch stawu musi być ograniczony, Genu Direxa Stable i Genu Direxa Stable Wraparound stabilizują kolano.

więcej

Genu Immobil Adjuster

Stabilizuje i odciąża staw kolanowy. W pierwszym etapie rehabilitacji może służyć do unieruchomienia kolana, a w kolejnym pozwala na stopniowe zwiększanie zakresu ruchomości stawu kolanowego.

więcej

Genu Immobil Vario T

W pierwszym etapie rehabilitacji może służyć do unieruchomienia kolana, a w kolejnym pozwala na stopniowe zwiększanie zakresu ruchomości stawu kolanowego, ułatwiając wczesny powrót pacjenta do aktywności.

więcej

Genu Neurexa

Genu Neurexa zapewnia właściwe wsparcie po wylewie. Stabilizuje kolana i zapobiega przed przeprostem stawu kolanowego. Przy czym, zginanie kolana jest nadal możliwe.

więcej

Genu Sensa

W przypadku bólu, obrzęku i stanu zapalnego, orteza Genu Sensa stabilizuje i odciąża kolano, wzmacniając jego funkcję oraz pomaga złagodzić ból.

więcej

Genu Therma Patella

Ortezy mogą złagodzić ból i ułatwiać funkcjonowanie stawu w przypadku dolegliwości kolana.

więcej

Genu Therma Chondro

Orteza pomaga odciążyć więzadło rzepki i powierzchnię stawu rzepkowo-udowego.

więcej

Genu Therma Fit

Orteza dzięki precyzyjnemu rozłożeniu ucisku, poprawia sprawność czuciowo–ruchową.

więcej

Patella Pro

Patella Pro jest ortezą, która re-centralizuje rzepkę, czyli w sposób dynamiczny, utrzymuje rzepkę w prawidłowej pozycji podczas ruchów zginających i prostujących kolano.

więcej

Xeleton

W przypadku urazów więzadeł, solidna rama ortezy szkieletowej Xeleton stabilizuje kolano podczas procesu leczenia zapobiegając niepożądanym ruchom.

więcej