Staw kolanowy

Stabilizator kolanowy

Operacje, urazy, złamania i zwyrodnienia to sytuacje chorobowe, które w znaczący sposób utrudniają nam funkcjonowanie w życiu codziennym. Wymagają one odpowiednio dobranego sprzętu medycznego, dzięki któremu w szybszy sposób wrócimy do zdrowia i lepszego samopoczucia. Warto zadbać o to, aby produkty, których będziemy używać do rehabilitacji, były jak najlepsze pod względem jakościowym. W naszej ofercie posiadamy ortezy stawu kolanowego wykonane z jak najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu dajemy Państwu gwarancję, że zakupy w naszym sklepie to dobra inwestycja.

Szeroki wybór ortez stawu kolanowego

W naszej ofercie posiadamy duży wybór ortez na kolana, wśród których każdy znajdzie produkt, który sprosta jego gustom. Stabilizatory stawu kolanowego pomagają odciążyć kolano, w przypadku odczuwanego bólu oraz ukierunkowują wsparcie funkcji stawu. Dzięki precyzji w rozkładaniu ucisku, ortezy stawu kolanowego poprawiają sprawność czuciowo – ruchową co w konsekwencji prowadzi do zwiększonego poczucia bezpieczeństwa użytkownika.

Komfortowe materiały i powrót do aktywności

Miękki, przyjemny i pozwalający oddychać skórze materiał zapobiega nadmiernemu zatrzymaniu ciepła i zwiększa komfort podczas noszenia ortezy przez dłuższy czas. Materiał jest bardzo miękki, szczególnie we wrażliwym zagłębieniu kolana. Wiele z oferowanych przez nas usztywniaczy na kolano umożliwia zmianę programu rehabilitacji, dzięki czemu w pierwszym etapie mogą być pomocne przy unieruchomieniu kolana, a w kolejnym do stopniowego zwiększania ruchomości stawu kolanowego, ułatwiając przy tym powrót do aktywności.

Przy urazach związanych z aktywnością sportową

Urazy stawu kolanowego są dosyć popularne w wielu dziedzinach sportowych. Stabilizator kolana pomoże w rehabilitacji i szybkim powrocie do aktywności sportowej. Dzięki ukierunkowanemu naciskowi, odpowiedniej stabilizacji i funkcjonalności, odpowiednio dopasowana orteza na kolano pomoże w szybszej rehabilitacji, poprawie w codziennym funkcjonowaniu i polepszeniu samopoczucia.Orteza Agilium Reactive na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego

Agilium Reactive - orteza kolana

Agilium Reactive to klasyczna orteza stosowana w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego.

więcej

Genu Arexa orteza kolana ze sztywną ramą

Genu Arexa

Po urazach więzadeł stawu kolanowego, orteza ze sztywną ramą Genu Arexa stabilizuje kolano podczas procesu leczenia i zapobiega niepożądanym ruchom.

więcej

Genu Direxa i Genu Direxa Wraparound

Otwarte ortezy Genu Direxa oraz Genu Direxa

W razie dolegliwości kolan oraz niewielkiego do umiarkowanego uczucia niestabilności (wiotkość więzadła), orteza pomaga ustabilizować kolano.

więcej

Ortezy kolana Genu Direxa Stable i Genu Direxa Stable Wraparound

Otwarte ortezy Genu Direxa Stable and Genu Direxa Stable

W przypadku dolegliwości kolan z towarzyszącym im uczuciem niestabilności, gdzie ruch stawu musi być ograniczony, Genu Direxa Stable i Genu Direxa Stable Wraparound stabilizują kolano.

więcej

Genu Immobil Vario T

Genu Immobil Vario T

W pierwszym etapie rehabilitacji może służyć do unieruchomienia kolana, a w kolejnym pozwala na stopniowe zwiększanie zakresu ruchomości stawu kolanowego, ułatwiając wczesny powrót pacjenta do aktywności.

więcej

Orteza stawu kolanowego Genu Neurexa

Genu Neurexa

Genu Neurexa zapewnia właściwe wsparcie po wylewie. Stabilizuje kolana i zapobiega przed przeprostem stawu kolanowego. Przy czym, zginanie kolana jest nadal możliwe.

więcej

Genu Sensa wsparcie kolana

Genu Sensa

W przypadku bólu, obrzęku i stanu zapalnego, orteza Genu Sensa stabilizuje i odciąża kolano, wzmacniając jego funkcję oraz pomaga złagodzić ból.

więcej

Orteza re-centralizująca rzepkę Patella Pro

Patella Pro

Patella Pro jest ortezą, która re-centralizuje rzepkę, czyli w sposób dynamiczny, utrzymuje rzepkę w prawidłowej pozycji podczas ruchów zginających i prostujących kolano.

więcej

Orteza stawu kolanowego Xeleton

Xeleton

W przypadku urazów więzadeł, solidna rama ortezy szkieletowej Xeleton stabilizuje kolano podczas procesu leczenia zapobiegając niepożądanym ruchom.

więcej