Stopa/kostka


28U90

W przypadku osłabienia zgięcia grzbietowego stopy, orteza na goleń i stopę 28U90 pomoże Ci poradzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

więcej

GoOn

Pomaga użytkownikowi trzymać stopę w pozycji neutralnej, czyli chodzić bezpiecznie i unikać potknięć.

więcej

Hallux Valgus

Orteza ta zmniejsza dolegliwości bólowe przy paluchu koślawym. Stosowana może być zarówno w dzień jak i w nocy. Główną zaletą ortezy jest wygoda oraz łatwe zakładanie.

więcej

Malleo Direxa Stirrup

Stabilizuje w przypadku ostrych urazów stawu skokowego, jak na przykład nawykowe skręcenie kostki, zerwanie więzadeł przedziału bocznego w stawie skokowym itp.

więcej

Malleo Immobil Night Splint

Wymusza ustawienie stopy podczas snu w umiarkowanym zgięciu grzbietowym. Idealnie wspomaga terapię biernego wyprostu podczas snu zginaczy podeszwowych oraz mięśni i ścięgien tylnej części stopy.

więcej

Malleo Immobil Walker

Linia ortez na goleń i stopę Malleo Immobil Walker przeznaczona jest do pooperacyjnego leczenia stopy i stawu skokowego.

więcej

Malleo TriStep

Trójfazowa orteza Malleo TriStep, może być stosowana do wszystkich trzech faz leczenia urazów więzadeł stawu skokowego.

więcej

Infinity Air Walker

Stosuje się ją po urazach stopy i kostki. Począwszy od obrażeń więzadła, tkanek miękkich i ścięgien do złamań stopy. Orteza ta daje szeroki wachlarz możliwości leczenia, jest także wygodna do noszenia.

więcej

Malleo Neurexa Pro

Malleo Neurexa Pro jest termoplastyczną ortezą podudzia wspomagająca zgięcie grzbietowe stopy, którą można nosić w ciągu dnia i nocy, dzięki specjalnej konstrukcji.

więcej

WalkOn/WalkOn Trimable

WalkOn i WalkOn Trimable zapobiega opadaniu stopy, podczas gdy mięśnie unoszące stopę są porażone. Pomaga tym samym podnieść stopę podczas fazy przenoszenia, tak że chód staje się ponownie bardziej bezpieczny. WalkOn pomaga ludziom z osłabieniem mięśnia strzałkowego oraz zanikiem mięśniowym, gdzie zapewnia wsparcie podczas chodzenia.

więcej

WalkOn Flex

WalkOn Flex podtrzymuje stopę, gdy mięśnie unoszące stopę są porażone, pozwalając jednocześnie na maksymalną swobodę ruchów.

więcej

WalkOn Reaction

WalkOn Reaction wykorzystuje siłę reakcji podłoża, aby pomóc unieść stopę i wspomóc staw kolanowy w przypadku lekkiego niedowładu kończyn dolnych.

więcej

WalkOn Reaction junior

Przeznaczona dla dzieci cierpiących na niewielki paraliż kończyn dolnych. Orteza zapobiegająca opadaniu stopy wykorzystuje siłę reakcji podłoża do wsparcia zgięcia grzbietowego i stawu kolanowego. Orteza przeznaczona jest do obuwia od rozmiaru 24.

więcej

Malleo Sprint

Po urazach stawu skokowego lub w przypadku nawykowej niestabilności, aktywna orteza Malleo Sprint bezpiecznie stabilizuje kostkę.

więcej

Malleo Sensa

Orteza stawu skokowego Malleo Sensa zapewnia w przypadku obrażeń lub stanów zapalnych, umiarkowaną stabilność kostki.

więcej