Aktywnie po amputacji

Aktywnie po amputacji

Wspólnie z lekarzami, personelem medycznym, terapeutami i technikami ortopedami powstała koncepcja mająca na celu możliwie szybki powrót Pacjentów do aktywności - przy pomocy odpowiednio dobranego zaopatrzenia protetycznego.

Projekt "Aktywnie po amputacji" powstał z myślą o kompleksowym podejściu do pacjenta - od pierwszego kontaktu z protezą, poprzez rehabilitację i powrót do aktywności. Cel jest zawsze jeden - Dobranie optymalnego dla Twoich potrzeb zaopatrzenia protetycznego.

Amputacja oznacza dla każdego pacjenta i jego bliskich pojawienie się wielu zmian. Powinieneś wiedzieć, że odpowiednia rehabilitacja to ważny krok na drodze powrotu do zdrowia. Chcemy towarzyszyć pacjentom w tej drodze i pokazać, że z odpowiednio dobraną protezą możesz wrócić do normalnego funkcjonowania.

Przekonasz się, że z dobrym zaopatrzeniem Twoje normalne życie codzienne, aktywności czasu wolnego oraz powrót do pracy będą możliwe.

Twoja podróż rozpoczyna się teraz - Aktywnie po amputacji.

Informacje o amputacji, rehabilitacji i zaopatrzeniu protetycznym

Czego możesz oczekiwać i jakie kroki warto podjąć przed i po amputacji? Jak powinna przebiegać rehabilitacja i jak będzie wyglądać Twoja aktywność i codzienność z protezą?

Tutaj znajdziesz cenne informacje na temat amputacji i procesu tworzenia Twojego zaopatrzenia protetycznego.

Najważniejszym celem procesu usprawniania - od operacji, poprzez rehabilitację, aż do momentu dopasowania protezy - jest umożliwienie pacjentowi powrotu do możliwie najlepszej aktywności.

Razem z lekarzami, terapeutami i technikami ortopedami chcemy umożliwić pacjentom powrót do normalnego życia oraz bycia niezależnym. Nawet jeśli w Twoim życiu sporo się zmieniło to w przyszłości znów będziesz mógł prowadzić aktywne życie.

Życie z protezą kończyny dolnej

Informacje dotyczące tematu amputacji kończyny dolnej i protetyki: Dowiedz się więcej o przyczynach amputacji, budowie i doborze protezy, a także o codzienności z protezą.

więcej