Treningi fitness dla osób po amputacji kończyny górnej — Ottobock

Trenuj z nami, aby zachować formę i zdrowie

Witamy na naszych treningach fitness!

Wszystkie poniższe treningi przeznaczone są dla osób po amputacji kończyny górnej, ale są odpowiednie dla każdego, po amputacji lub nie. Wszyscy potrzebujemy silnej górnej części ciała, prawda? A zatem - do pracy:

Mobilizacja/ Koordynacja/ Równowaga

Dzień 1 Podczas tej sesji treningowej Birgit i Martin pokażą Ci różne ćwiczenia fitness skupiające się na mobilizacji górnych partii ciała, a także ćwiczeniu koordynacji i równowagi. Nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt.

Trening stabilizujący kończyny górnej

Dzień 2 Podczas tej sesji treningowej Birgit i Martin pokażą Ci różne ćwiczenia fitness skupiające się na stabilizacji górnych partii ciała. Nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt fitness.

Trening ramion i pleców

Dzień 3 Podczas tej sesji treningowej Birgit i Martin pokażą Ci różne ćwiczenia fitness skupiające się na plecach, kręgosłupie i ramionach. Sprzęt: weź ze sobą piłkę lub butelkę z wodą.

Trening całego ciała

Podczas tej sesji treningowej Birgit i Martin pokażą Ci różne ćwiczenia fitness całego ciała. Sprzęt: użyj krzesła dla lepszej stabilności.

Poprawa dynamiki

Podczas tej sesji treningowej Birgit i Martin pokażą Ci różne ćwiczenia poprawiające aktywność i dynamikę. Sprzęt: użyj krzesła dla lepszej stabilności