Silikonowe pokrycia kosmetyczne protez rąk

Twoje korzyści w pigułceKorzyści w pigułce

Chwytanie i trzymanie

Chwytanie i trzymanie

Protezy ręki przejmują ważne codzienne funkcje . Poszerzają one możliwości pasywnego chwytania przez ramię dotknięte amputacją, oraz służą do podpierania przy chwytaniu i utrzymywaniu obiektów.

Paleta kolorów silikonowych pokryć kosmetycznych

Zauważalnie dyskretne

Poza zwykłą funkcjonalnością, wykonywane na zamówienie silikonowe pokrycia cechują się przede wszystkim dyskretnym wyglądem. Twoja proteza wizualnie stapia się z resztą ciała. Ma łudząco podobny kształt i kolorystykę, sprawiając że zaopatrzenie protetyczne jest na pierwszy rzut oka niezauważalne dla innych.

Wytwarzanie na zamówienie silikonowych osłon kosmetycznych dla protez ręki

Wykonywane na indywidualne zamówienia

Każda osłona kosmetyczna jest unikalna, wykonywana na zamówienie stosownie do twoich wymagań.

Łatwa pielęgnacja

Możesz zapobiec trwałemu zabrudzeniu kosmetycznego pokrycia poprzez czyszczenie jego powierzchni każdego dnia - wystarczy do tego woda i mydło o neutralnym ph.

Intrukcja pielęgnacji

Ottobock wytwarza na zamówienie silikonowe pokrycia kosmetyczne na protezy ręki. Wybrany przez nas zaawansowany technicznie silikonowy materiał spełnia wszystkie ważne wymagania potrzebne do stworzenia optymalnego pokrycia. Funkcjonalność, estetyka, wygoda, odporność na wysokie temperatury i promieniowanie UV to tylko kilka z wielu zalet materiałów silikonowych. O pokryte silikonem protezy łatwo dbać i utrzymywać w czystości. Po użyciu powinny być codziennie czyszczone z zewnątrz z użyciem wody oraz mydła o neutralnym ph. Jeśli użytkownik stosuje się do zaleceń dotyczących pielęgnacji, nie ma możliwości powstania trwałych zabrudzeń.