Protezy kończyn dolnych

Zdolność poruszania się w dużej mierze wpływa na jakość życia. Odnosi się to do ludzi w każdym wieku, a w szczególności do osób po amputacjach kończyn dolnych. Wybór i wymagania stawiane wobec protezy są bardzo różne i zależą od tego jaki tryb życia prowadzimy. Ottobock oferuje wiele rodzajów zaopatrzenia w protezy kończyn dolnych specjalnie dopasowanych do wszystkich potrzeb osób po amputacjach. Nasze protezy kończyn pozwalają użytkownikom wrócić do aktywnego udziału w życiu prywatnym i zawodowym. Warunkiem tutaj jest zawsze wykonanie indywidualnie dobranego zaopatrzenia w protezę kończyny dolnej.


Historie użytkowników

Nowoczesne protezy kończyn dolnych Ottobock pozwalają na zachowanie lub odzyskanie mobilności. Na naszym kanale YouTube przedstawiamy osoby, które mimo amputacji nogi korzystając z protez prowadzą aktywny tryb życia.

Protetyka kończyn dolnych - historie użytkowników na YouTube

Warunki techniczne i funkcjonalność protez

Tutaj można znaleźć przystępnie wyjaśnione pojęcia powszechnie używane w terminologii medycznej dotyczące działu protetyka kończyn dolnych i górnych.

Zapraszamy do zapoznania się. Kliknij!

Informacje dla osób po amputacji

Zamieszczone tutaj informacje pozwolą na zapoznanie się z procesem przygotowania i doboru zaopatrzenia w protezę kończyny. Jest to pierwszy krok do odnalezienia się w nowej sytuacji oraz odzyskania pewności siebie.

więcej