Protetyka kończyn dolnych

Zdolność do poruszania się wpływa na jakość życia. To odnosi się do każdego wieku, a w szczególności do osób, którym amputowano kończynę dolną. Wymagania stawiane protezie są tak różne, jak różne są nasze style życia. Ottobock oferuje możliwości zaopatrzeń i protezy kończyn dolnych idealnie dostosowane do Twoich wymagań. Nasze protezy kończyn dolnych pozwalają Ci uczestniczyć bez większych ograniczeń w wielu codziennych i rekreacyjnych czynnościach. Oczywiście, konieczne jest zaopatrzenie protetyczne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Najlepsze możliwe zaopatrzenie protetyczne jest wybierane podczas rozmowy z Twoim lekarzem, technikiem ortopedą i rehabilitantem.


Historie użytkowników

Nowoczesne protezy kończyn dolnych Ottobock umożliwiają zachowanie lub przywrócenie mobilności. Na naszym kanale YouTube przedstawiamy osoby, które prowadzą aktywny tryb życia korzystając z protez.

Protetyka kończyn dolnych - historie użytkowników na YouTube

Warunki techniczne i funkcjonalność protez

Tutaj można znaleźć przystępnie wyjaśnione pojęcia powszechnie używane w terminologii medycznej dotyczące działu protetyka kończyn dolnych i górnych.

Zapraszamy do zapoznania się. Kliknij!

Informacje dla osób po amputacji

Zamieszczone informacje mają na celu wstępne zapoznanie się z procesem doboru zaopatrzenia protetycznego. Jest to pierwszy krok wspierający cię w uzyskaniu poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie podczas oswajania się z twoją nową sytuacją.

więcej