Adapter Quickchange do zmiany stóp protetycznychKorzyści

Stopy na każdą okazję

Bądź gotowy na każdą sytuację - zacznij już dziś! Zakupy, uprawianie sportów lub weekendowa wyprawa nad jezioro - dzięki Quickchange, możesz w łatwy sposób samodzielnie wymieniać stopy protetyczne.

Aktywność w życiu - uprawianie sportów

Utrzymywanie dobrej kondycji, aktywne zaangażowanie w życie, powrót do uprawianych sportów. Twoja stopa sportowa Challenger, dzięki adapterowi Quickchange, tylko czeka na to, abyś zaczął z nią biegać. Szybko i dyskretnie wymień stopę i zacznij biegać już teraz.

Łatwa obsługa

Jeden obrót, jedno kliknięcie - wymiana stopy - jeden obrót, jedno kliknięcie - zacznij biegać!

Zmiana wysokości obcasa poprzez wymianę stopy protetycznej

Przy różnych codziennych okazjach, potrzebujesz różnych wysokości obcasa. Dzięki adapterowi Quickchange, szybko zmienisz obuwie biznesowe na sportowe, buty robocze, czy buty do chodzenia.

Łatwe zakładanie spodni

Teraz przełożenie stopy protetycznej przez nogawkę spodni nie jest już takim problemem, jak kiedyś. Dzięki adapterowi Quickchange, ubierzesz się bez wysiłku, a następnie ponownie założysz protezę. To prawdziwe zbawienie, nie tylko dla tych, którzy kochają zakupy.

Wodoodporny

Prysznic, basen, czy praca w mokrych warunkach: adapter Quickchange to idealne uzupełnienie istniejących elementów protez, takich jak Genium X3, czy Triton Heavy Duty. Adapter Quickchange jest wodoodporny i odporny na korozję.

Do pobrania

Proszę wybrać odpowiedni format:

Adapter Quickchange - ulotka