Osłona protezy – functional cosmesisKorzyści

Dyskrecja na co dzień

Czy chcesz, aby na pierwszy rzut oka nie było widać, że nosisz protezę? Osłona functional cosmesis może w tym pomóc. Po dopasowaniu przez technika ortopedę, nadaje ona protezie naturalną objętość nogi.

Rób to, na co masz ochotę

Klękanie, zdejmowanie butów, wchodzenie po schodach - to tylko kilka czynności, przy których osłona functional cosmesis doskonale harmonizuje z funkcjami Twojej protezy.

Nie rezygnuj z kariery

W życiu zawodowym należy skupić się na pracy oraz na kontaktach ze współpracownikami i partnerami biznesowymi. Kiedy masz funkcjonalną i dyskretną protezę - dzięki osłonie Functional Cosmesis - liczy się Twoja osobowość i doświadczenie, a nie proteza.

Korzystaj z wygody i higieny

Podobnie jak odzież, pończochę functional stocking trzeba regularnie czyścić. Można ją zdjąć i prać w pralce. Co więcej, chroni ona protezę przed zachlapaniem wodą i drobinkami brudu.

Doświadczenia użytkowników

Wycieczka Sity do Wiednia

Sita żyje pełnią życia ‒ ma pracę, uwielbia być w ciągłym ruchu, ma męża i czwórkę dzieci. Jej proteza nogi C-Leg jest pokryta jest osłoną functional cosmesis, osłoną protezy o naturalnym wyglądzie, która jest również bardzo funkcjonalna. Cokolwiek robi Sita, proteza nie ogranicza jej codziennych czynności i jest praktycznie niezauważalna. Po ciężkim tygodniu w pracy Sita i jej córka Sabine wybierają się na weekendową wycieczkę do Wiednia.

FAQ