Mechatroniczne protezy stóp i ich zalety

Nowe, wszechstronne możliwości - większa mobilność, większy komfort, większa swoboda w wyborze butów

Czy chcesz mieć bardziej naturalny wzorzec chodu, większą elastyczność chodzenia po różnych rodzajach terenu i bardziej rozluźnioną postawę podczas stania i siedzenia? Plus wolność wyboru butów, które lubisz?

Nasze mechatroniczne stopy protetyczne zapewniają wzorce ruchów zbliżone do naturalnych i pomagają poprawić równowagę, stabilność i kontrolę. Będziesz zachwycony tym, jak łatwo się dostosowują podczas chodzenia po zboczach lub trudnym terenie.

Nasze protezy zapewniają również rozluźnioną postawę stojącą i pomogą Ci poczuć się bezpieczniej. Wygodniejsza pozycja siedząca przynosi ulgę także drugiej kończynie. Poza tym masz większą swobodę w doborze obuwia, ponieważ nasze stopy protetyczne dostosowują się do różnych wysokości butów.

Dowiedz się więcej o doskonałej jakości naszych stóp protetycznych, które można indywidualnie dostosować. Poznaj szeroką gamę możliwości, które oferują.

Przetestuj za darmo już dziś!

Wypróbuj stopę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Zapisz się

Swobodny wybór obuwia i wysokości obcasów

Od chodzenia boso po pięciocentymetrowe obcasy, od eleganckich butów po obuwie turystyczne - i niezależnie od tego, czy są to buty damskie czy męskie - stopa protetyczna Meridium zapewnia większą swobodę w wyborze obuwia. Możesz sam dostosować protezę do różnych wysokości obcasów za pomocą aplikacji lub poprzez naciśnięcie przycisku. W rezultacie możesz zmienić wygodne, codzienne buty na eleganckie obcasy w mgnieniu oka.

Funkcja odciążenia - większy relaks podczas siedzenia i stania

Siedzenie ze stopą protetyczną może czasami wywierać ucisk na zdrową kończynę, powodując dyskomfort. Dzięki funkcji odciążenia, w którą wyposażone są nasze mechatroniczne stopy protetyczne, stopa opiera się o podłoże całą podeszwą podczas siedzenia, a twoja postawa w tej pozycji staje się bardziej rozluźniona i naturalna. Funkcja odciążenia jest też idealna w pozycji stania na rampie lub opierania się o ścianę.

Funkcja dopasowania do terenu pozwalająca zachować aktywność

Nasze stopy protetyczne nieustannie przystosowują się do każdej nowej sytuacji: Zapewniają one dostosowanie się do zmieniającej się prędkości chodu, większe rozluźnienie podczas chodu pod górę i większą stabilność przy schodzeniu w dół. Protezy elektroniczne zapewniają dodatkowe wsparcie na schodach. Ponadto nadają się do chodzenia po nierównym terenie.


Zapisz się już teraz na testowanie!

Odwiedź naszego technika ortopedę i poznaj zalety, jakie oferują nasze trzy stopy protetyczne sterowane mikroprocesorem. Wybierz stopę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Zapisz się już teraz na darmowe testowanie!

Stopa protezowa Empower

Odzyskaj swą moc. Stopa protezowa Empower!

Empower to jedyna na świecie stopa protetyczna z układem napędowym repulsji. Ta funkcja oznacza, że zużywasz mniej energii - także na dłuższych dystansach i na nierównym terenie. Poza tym, funkcja odciążenia zapewnia rozluźnioną postawę podczas stania i siedzenia.

więcej

Stopa proteztyczna Meridium

Odzyskaj swą drogę. Stopa protetyczna Meridium

Bardziej naturalne chodzenie po nierównym terenie, na schodach lub stokach: stopa protezowa Meridium płynnie dostosowuje się do Twoich ruchów - od kostki aż po okolice palców u stóp. Bardzo łatwo jest też samodzielnie dostosować protezę do odpowiedniej wysokości obcasa obuwia.

więcej