Protezy sportowe

Sportowa stopa protezowa 1E95 Challenger

Sportowa stopa Challenger

Oferując szeroki wachlarz funkcji, sportowa stopa protezowa Challenger może być stosowana w wielu dyscyplinach sportowych – piłka nożna, koszykówka, bieganie itp. Co ważne wyróżnia się dzięki konfigurowalnym funkcjonalnościom.

więcej

Runner 1E91

Runner 1E91

Od rekreacyjnego biegania po leśnych ścieżkach po szybkie sprinty - sportowa stopa protezowa Runner 1E91 sprawdza się jako proteza do biegania rekreacyjnego lub wyczynowego, zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży.

więcej

Proteza sportowa ProCarve

Proteza sportowa ProCarve

Zaprojektowana specjalnie z myślą o narciarstwie, ta wysoce aktywna proteza sportowa ma zintegrowany, wysocewydajny moduł tłumiący ruchy zginania i prostowaniadla dla użytkowników po amputacji kończyny dolnej.

więcej

Kompletna proteza kości udowej z protezą stopy i kolana z linii Aqualine

Aqualine

Sterowany mikroprocesorowo system protez bionicznych Genium wspomaga szczegółowe odzwierciedlanie naturalnego wzorca chodu - bez potrzeby świadomej kontroli przegubu przez użytkownika.

więcej

System protez do biegania TF

W protezie biegowej 3S80 Sport technologia wykonywanych na zamówienie, wysoce wydajnych protez dla profesjonalnych sportowców została przeniesiona do produkowanych seryjnie elementów protetycznych do amatorskiego uprawiania sportu.

więcej