Sportowa stopa protezowa Challenger

Challenger: wielozadaniowa sportowa stopa protezowa


Przetestuj stopę Challenger

Zobacz jak stopa sprawdza się w Twoim przypadku. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie testowania. Możesz też poprosić o testowanie stopy swojego protetyka.


Rekomendowane przeguby kolanowe

3B5-2 Genium X3

3B5-2 Genium X3

Challenger w połączeniu z Genium X3 pozwala osobom po amputacji uda na większość aktywności ruchowych. Od relaksacyjnego biegu po lesie do szybkich zmian kierunku ruchu w sportach takich jak koszykówka lub tenis. Challenger w połączeniu z Genium X3 jest idealnie dostosowany do szerokiej gamy sportów. To połączenie wodoodpornych elementów pozwala na uprawianie sportów na świeżym powietrzu bez ograniczeń, np. na plaży.

3B1-2 Genium

3B1-2 Genium

W dzisiejszych czasach inteligentne technologie służą osobom niepełnosprawnym w różny sposób. Jedną z nich jest Genium, oferując większą swobodę ruchów i lepszą jakość życia. Wypróbowany i przetestowany mechatroniczny przegub kolanowy został jeszcze bardziej udoskonalony w oparciu o opinie pacjentów i ekspertów. Optymalny fizjologiczny chód Genium pozwala na zauważalnie bardziej naturalny wzór chodu.