Przegląd systemu protez kończyny dolnej

Amputacja jest zmianą o charakterze zasadniczym dla Państwa i Waszych rodzin. Chcemy być zaufanym towarzyszem w drodze. Naszym celem jest pokazanie, że utrata części własnej mobilności nie jest końcem. Nowoczesne protezy przywracają mobilność i swobodę ruchów. Przekonacie się, że można realizować swoje życie – dzień po dniu, na zajęciach rekreacyjnych oraz w pracy - z dobrze dobraną protezą.


Przegub kolanowy C-Leg 4

System C-Leg od blisko 20 lat ustanawia nowe standardy wśród zaopatrzeń protetycznych.

więcej

Przegub kolanowy Genium

Poruszaj się swobodnie i niezależnie w swoim codziennym życiu, gdy chcesz jak najlepiej radzić sobie w pracy, z rodziną i w zajęciach rekreacyjnych.

więcej

Genium X3

Genium X3 opiera się na mocnych stronach przegubu kolanowego Genium i oferuje wszystkie jego funkcje. Ponadto posiada dodatkowe zalety i możliwości. Z Genium X3 możliwe jest chodzenie, bieganie oraz pływanie.

więcej

Przegub kolanowy Kenevo

Jest to oparty na najnowszej technologii, pierwszy na świecie elektroniczny przegub kolanowy dedykowany specjalnie dla potrzeb osób mniej aktywnych.

więcej

Terion K2 - pewność siebie z każdym krokiem

Opracowując Terion K2 Ottobock stworzył stopę dla osób chcących utrzymać swoją mobilność. Jest ona funkcjonalnym i niezawodnym wsparciem dla użytkownika podczas istotnych oraz drobnych wyzwań codziennego życia.

więcej

Stopy protezowe Meridium

Proteza stopy Meridium oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zwiększenie zdolności adaptacyjnych i bardziej naturalną sekwencję ruchu. Unikalna 4-osiowa konstrukcja z regulacją hydrauliczną w czasie rzeczywistym natychmiast dostosowuje się do prędkości chodu użytkownika i warunków podłoża.

więcej

Aqualine

Sterowany mikroprocesorowo system protez bionicznych Genium wspomaga szczegółowe odzwierciedlanie naturalnego wzorca chodu - bez potrzeby świadomej kontroli przegubu przez użytkownika.

więcej

System Harmony

Dzięki aktywnemu podciśnieniu, pompa Harmony zapewnia pewne przyleganie protezy nogi do kikuta.

więcej

Przegub biodrowy Helix3D

Ottobock ustanawia nowe standardy zaopatrzeń protetycznych dla osób po wyłuszczeniu stawu biodrowego dzięki systemowi przegubu biodrowego Helix3D.

więcej

Przegub kolanowy 3R60

System protez dla użytkowników o umiarkowanym poziomie aktywności. Odpowiedni dla poziomów amputacji od wyłuszczenia stawu kolanowego do hemipelvektomii.

więcej

System protez do biegania TF

W protezie biegowej 3S80 Sport technologia wykonywanych na zamówienie, wysoce wydajnych protez dla profesjonalnych sportowców została przeniesiona do produkowanych seryjnie elementów protetycznych do amatorskiego uprawiania sportu.

więcej

Leje protetyczne SiOCX TF

Doświadcz na własnej skórze nowego uczucia komfortu kikuta i kontroli protezy dzięki systemowi leja protezy SiOCX TF. Ciesz się maksymalną wygodą, higieną i funkcjonalnością.

więcej

Triton - rodzina produktów

Protezy stóp z rodziny produktów Triton są przeznaczone dla użytkowników o dużej aktywności. Ich wyjątkowe dynamiczne reagowanie i sprężystość wspomagają mobilność na najwyższym poziomie.

więcej