Odzyskaj swoje życie

Stawiając ponownie pierwsze kroki po amputacji aby odzyskać pewność, czy też wspinając się na surowe klify w egzotycznym miejscu wypoczynku: z pomocą nadających trendy rozwiązań Ottobock można stopniowo powracać do codziennych czynności, do których było się zdolnym przed amputacją. "Odzyskaj swoje życie": to motto dla innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań protetycznych, które precyzyjnie dostosowano do Waszych potrzeb.


Genium

Genium

Czego pragną najbardziej użytkownicy protez: myśleć jak najmniej o każdym stawianym kroku. Móc poruszać się naturalnie i intuicyjnie. Być w stanie wykorzystywać swoje mocne strony i prowadzić aktywne życie. Właśnie dlatego opracowaliśmy przegub kolanowy Genium.

więcej

Genium X3

Genium X3

Przegub kolanowy Genium X3 bazuje na sprawdzonej konstrukcji przegubu Genium i zapewnia użytkownikom wszystkie jego zalety - ale równocześnie zapewnia też o wiele więcej. Tym samym sprawia, że z Genium X3 możliwe jest: chodzenie, bieganie oraz pływanie - wszystko z użyciem tej samej protezy.

więcej

Przegub kolanowy Kenevo

Kenevo

Dla przegubu Kenevo najważniejsze jest bezpieczeństwo. Podstawowe funkcje zapewniają wsparcie w codziennych sytuacjach, a specjalne trzy tryby pracy pozwalają dopasować się do wymagań użytkownika. Jest to szczególnie ważne w procesie rehabilitacji oraz dla mniej aktywnych osób.

więcej

Przegub kolanowy C-Leg

C-Leg

Żaden inny elektroniczny przegub kolanowy na świecie nie został zastosowany w takiej ilości jak C-Leg. Od wprowadzenia na rynek w 1997 roku ustanawia on nowe standardy zaopatrzenia, udowadniane ciągle licznymi badaniami naukowymi. Dzisiaj, jego niedoścignione właściwości sprawiają, że jest najlepszym przegubem C-Leg wszechczasów.

więcej

Stopa Meridium

Meridium

Stopa Meridium indywidualnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do zróżnicowanych sytuacji oraz potrzeb użytkownika dzięki zaawansowanej technologii sensorowej. Umożliwia to stopie odwzorowywanie, w sposób bardzo realistyczny, funkcjonalność ludzkiej stopy.

więcej