Terion – pęd, wytrzymałość i lekkość w codziennym życiu

Terion – gotowy na podbój świata

Odzyskiwanie codziennego życia krok po kroku - pracy, rodziny, przyjaciół i zajęć rekreacyjnych

Aby sprostać codziennym wyzwaniom i zachować równowagę wewnętrzną, najważniejsza jest pewność siebie: wiara we własne możliwości, a także możliwości protezy, która wspiera cię w codziennym życiu. Dzięki połączeniu wyselekcjonowanych materiałów, stopa 1C10 Terion idealnie zaspokaja potrzeby użytkowników o umiarkowanym poziomie aktywności. Włókno węglowe sprawia, że stopa Terion jest lekka i trwała, ale jest również odpowiedzialne za jej korzystny zwrot energii. Pięta podbita pianką zapewnia stabilne stąpanie i komfortowe przekolebanie. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz na nowo stawić czoła wyzwaniom codziennego życia, we wszystkich jego aspektach.

Piankowa pięta

Pięta wykonana z funkcjonalnej pianki, pozwala na bezpieczne i wygodne stąpanie. Konstrukcja ta zapewnia użytkownikowi płynne przekolebanie i umiarkowaną elastyczność przyśrodkowo-boczną.

Aluminiowy adapter

Trwały i lekki.

Sprężyna z włókna węglowego

Sprężyna z włókna węglowego zapewnia dobrą stabilność przodostopia i wydajny zwrot energii. Podzielona sprężyna przodostopia zapewnia stabilność podczas chodzenia i stania - także na nierównych powierzchniach.