Stopy protezowe

Axtion DP

Stopy protezowe Axtion DP posiadają lekką pylonową konstrukcję, idealną dla osób uprawiających sport.

więcej

1C68 Triton side flex

Czy męczy Cię poruszanie się w sposób, który musi kompensować brak bocznej elastyczności stopy protetycznej? Triton side flex dostosowuje się w kierunku bocznym, tak by zmniejszyć przeciążenie fizyczne i ułatwić codzienne życie.

więcej

Terion - trwała, minimalistyczna, dynamiczna

Do tej pory technologia włókien węglowych wykorzystywana była głównie przez aktywnych pacjentów. Obecnie użytkownicy protez o średniej aktywności ruchowej mogą również korzystać z zalet tego materiału, który w przypadku stopy Terion tworzy jej główny element konstrukcyjny.

więcej

Terion K2 - pewność siebie z każdym krokiem

Opracowując Terion K2 Ottobock stworzył stopę dla osób chcących utrzymać swoją mobilność. Jest ona funkcjonalnym i niezawodnym wsparciem dla użytkownika podczas istotnych oraz drobnych wyzwań codziennego życia.

więcej

Stopa protezowa Empower

Dzięki aktywnej propulsji (przetaczaniu stopy - odrywaniu pięty i palców podczas chodu) stopa Empower naśladuje funkcje utraconych mięśni i ścięgien, imituje fizjoligiczny ruch stawu skokowego oraz automatycznie dostosowuje sie do zróżnicowanego podłoża.

więcej

Stopy protezowe Meridium

Proteza stopy Meridium oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zwiększenie zdolności adaptacyjnych i bardziej naturalną sekwencję ruchu. Unikalna 4-osiowa konstrukcja z regulacją hydrauliczną w czasie rzeczywistym natychmiast dostosowuje się do prędkości chodu użytkownika i warunków podłoża.

więcej

Axtion 1E56

Użytkownicy wykonanej z włókna węglowego protezy stopy 1E56 Axtion mogą z łatwością uprawiać sporty rekreacyjne, dzięki dużemu zwrotowi magazynowanej energii oraz dobremu wytłumianiu wstrząsów.

więcej

Adjust 1M10

Stopa protetyczna 1M10 Adjust umożliwia użytkownikowi bezpieczne chodzenie i stanie podczas codziennych czynności w domu.

więcej

C-Walk 1C40

Wykonana z włókna węglowego proteza stopy C-Walk wspomaga symetryczny wzorzec chodu, jednocześnie odciążając obie strony ciała.

więcej

Lo Rider 1E57

Protezy stóp 1E57 Lo Rider są odpowiednie dla osób aktywnych po amputacji metodą Syme'a. Charakteryzują się niską budową, niewielką wagą i dużym zwrotem energii.

więcej

ProSymes 1C20

Proteza stopy ProSymes 1C20 idealnie sprawdzi się u pacjentów po amputacji metodą Syme'a. Dynamika i doskonała sprężystość pięty to najważniejsze cechy tej stopy.

więcej

Stopy protezowe SACH+ 1S101, 1S102, 1S103

Protezy stóp SACH+, o dyskretnym i zbliżonym do naturalnego wyglądzie, przeznaczone są dla osób starszych i mniej aktywnych.

więcej

Trias 1C30

Protezy stóp Trias powstały w oparciu o naturalny model stopy. Charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem oraz bardzo dużym komfortem podczas chodzenia.

więcej

Stopy protetyczne Triton

Stopa Triton została opracowana z myślą o ambitnych użytkownikach, którzy poruszają się w szerokim zakresie różnych przestrzeni w pomieszczeniach i na zewnątrz, a także przywiązują dużą wagę do bezkompromisowej reakcji i kontroli – nawet podczas aktywności o wysokiej intensywności.

więcej

Taleo

Stopa protetyczna Taleo przeznaczona jest dla osób aktywnych, poruszających się w zróżnicowanym środowisku w pomieszczeniach oraz na zewnątrz, przywiązujących dużą wagę do bezproblemowego chodzenia, a także możliwości pójścia wszędzie tam, gdzie życie ich zaprowadzi.

więcej