Stopa protetyczna ‒ 1C68 Triton side flex


Przetestuj stopę Triton

Zobacz jak stopa sprawdza się w Twoim przypadku. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie testowania.


Korzyści

Marije z łatwością radzi sobie ze zboczami i pochyłościami w Amsterdamie dzięki swojej stopie protetycznej Triton side flex.

Łatwo dopasowuje się do bocznych zboczy

Był czas, kiedy Marije musiałaby iść dookoła. Dzięki stopie Triton side flex, spadziste chodniki, ukośne krawężniki i inne pochyłości w mieście nie stanowią już dla niej problemu.

Marije i jej chłopak stoją na dziobie łodzi turystycznej i robią sobie zdjęcia za pomocą smartfona

Bezpieczne stanie na nierównych powierzchniach

Wycieczka łodzią przez Amsterdam: Cóż za wspaniała niespodzianka od jej chłopaka Felixa! Para robi sobie dużo selfie, a te beztroskie zdjęcia pokazują, że protetyczna stopa Marije zapewnia jej bezpieczne, bezproblemowe podparcie – nawet na niestabilnych powierzchniach.

Marije umiejętnie porusza się w ciasnej przestrzeni między meblami w kuchni, wykorzystując stopę z włókna węglowego Triton side flex.

Poruszanie się w ciasnych przestrzeniach

Szybki ruch między zlewem a lodówką, mały krok w bok w kierunku szuflady na sztućce. Dzięki Triton side flex, Marije może szybko przygotować posiłek, kiedy musi – przed swoją następną zmianą w szpitalu.

Marije opiera się bokiem o lodówkę, rozmawiając ze swoim chłopakiem

Swobodne pochylanie się i stanie

Ze swoją poprzednią stopą protetyczną, Marije często odczuwała dyskomfort po prostu opierając się bokiem o ścianę lub drzwi podczas rozmowy z przyjaciółmi. Ale elastyczność boczna Triton side flex pozwala jej stać w swobodnej pozycji, nawet podczas dłuższych rozmów.

Marije wyciąga rower z korytarza i schodzi kilka kroków na dziedziniec ze swoją protetyczną stopą Triton side flex

Bezpieczny i wygodny ruch

Dzięki Triton side flex, codzienne czynności takie jak szybkie znoszenie roweru po schodach z korytarza lub wnoszenie cotygodniowych zakupów do mieszkania nie są dla Marije wyzwaniem.

Marije żartobliwie podnosi młodego pacjenta w gabinecie zabiegowym.

Stanie z rozstawionymi nogami: bezpieczne i wygodne

Jako pediatra, Marije zawsze dba o dobre samopoczucie swoich małych pacjentów. Proteza Triton side flex zapewnia jej stabilność, na której może polegać przy podnoszeniu i przenoszeniu dzieci.

Teraz, gdy ma stopę Triton side flex, Marije lubi spacery po parku miejskim – pomimo nierówności i przeszkód, na które może się natknąć.

Chodzenie po nierównym podłożu i przeszkodach

Dzięki Triton side flex, która z łatwością kompensuje nierówności boczne i niewielkie przeszkody, Marije jest teraz w stanie poświęcić całą swoją uwagę otoczeniu i ludziom wokół niej.

Marije i jej chłopak siedzą na brzegu fontanny i moczą nogi w wodzie

Boisz się wody? Nie z Triton side flex!

Marije cieszy się, że może spędzać czas w wodzie, gdy jest gorąco. Lubi orzeźwiający chłód ze swoim chłopakiem i stopą z włókna węglowego Triton side flex. Proteza Triton side flex jest odporna na słodką, słoną i chlorowaną wodę.

Do pobrania

Proszę wybrać odpowiedni format:

1C68 Triton side flex

Twoja decyzja. Twoja droga.

Proszę wybrać odpowiedni format:

Stopa protetyczna Side Flex


Zalecane komponenty protetyczne