Stopa protezowa Terion K2

Pewność siebie z każdym krokiem - Terion K2Korzyści w skrócie

Korzyści w skrócie

Pacjent podczas prac domowych

Stabilne podparcie i bezpieczny chód

Terion K2 jest przeznaczona szczególnie dla tych użytkowników, którzy chcą zachować codzienną mobilność i cenią sobie zwiększone bezpieczeństwo. Kontakt pięty z podłożem jest łagodny i łatwy w kontroli. Zarówno podczas pozycji stojącej, jak i przekolebania, obciążenie jest równomiernie rozłożone na powierzchni stopy, również podczas stąpania po nierównych powierzchniach.

Pacjent podczas spaceru po bruku

Lekka konstrukcja

Struktura tworzywa sprawia, że stopa protezowa jest niezwykle lekka i oferuje odczuwalny komfort przy poruszaniu się zarówno w domu, jak i w jego otoczeniu.

Stopa protezowa Terion K2

Solidna, odporna na pył, zabrudzenia, i ochlapanie wodą

Dzięki solidnej konstrukcji i strukturze tworzywa, stopa Terion K2 jest odporna na pył, zabrudzenia i ochlapanie wodą. Dzięki temu nadaje się do poruszania w wilgotnym i zakurzonym środowisku. Stopa protezowa jest chroniona wymienną muszlą.

Dane techniczne

Dane techniczne 1C11 Terion K2
Stopień mobilności MG1–MG2
Maks. ciężar ciała 175 kg
Muszla stopy Wąski kształt dla rozmiarów 22-23 z 10 mm obcasem
Standardowy kształt dla rozmiarów 24-30 z 10 mm obcasem
Ciężar bez muszli stopy* ok. 325 g
Ciężar ze standardową muszlą stopy* ok. 573 g
Wysokość systemowa ze standardową muszlą stopy* 46 mm
Wysokość strukturalna ze standardową muszlą stopy* 64 mm
Zalecane przeguby kolanowe 3C60 Kenevo, 3R62 Pheon, 3R93
*Dane techniczne dla rozmiaru 26 cm

Idealne podzespoły

3R62 Pheon

Pheon

Policentryczny przegub kolanowy Pheon 3R62 z mechaniczną fazą wymachu jest przeznaczony szczególnie dla użytkowników z niskim stopniem mobilności, zapewniając pełną kontrolę fazy wymachu i podparcia. Jednocześnie przegub 3R62 wspiera cel terapeutyczny - przywrócenie umiejętności stania i kontrolowania umiejętności poruszania się w domu i poza nim.

Dzięki wbudowanej opcjonalnej blokadzie, która może być aktywowana lub dezaktywowana przez technika ortopedę, przegub Pheon 3R62 zapewnia wsparcie skoncentrowane na procesie rehabilitacyjnym po amputacji - od umiejętności stania, poprzez trening chodzenia na protezie tymczasowej, i zaopatrzenie ostateczne.

3C60 Kenevo

Kenevo

Przegub Kenovo skupia się na bezpieczeństwie użytkownika. Jest to pierwsza na świecie proteza najnowszej technologii przeznaczona dla osób z niższym stopniem aktywności - i jako proteza kończyny dolnej wyznacza nowe światowe standardy. Dzięki specjalnym, prostym funkcjom zapewnia wsparcie w typowych codziennych sytuacjach. Ponadto, tryby aktywności zapewniają dokładne przystosowanie do potrzeb użytkownika. Przegub Kenovo "zmienia się" wraz z nabywaniem przez użytkownika nowych umiejętności, np. w trakcie postępu rehabilitacji, i dopasowuje się równie dobrze podczas zmniejszenia mobilności użytkownika.


Podobne produkty