Stopy protetyczne – Triton


Przetestuj stopę Triton

Zobacz jak stopa sprawdza się w Twoim przypadku. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie testowania.


Widok z boku stopy protetycznej Triton.

1C60 Triton

Wszechstronna stopa protetyczna z włókna węglowego – idealnie zaspokaja potrzeby bardzo ambitnych użytkowników

Widok z boku Triton Vertical Shock.

1C61 Triton Vertical Shock

Zwiększona amortyzacja i możliwości skrętu – co powoduje zauważalną ulgę dla kikuta amputowanej kończyny i zapewnia lepszą stabilność przy bardzo wysokich poziomach aktywności

Triton Vertical Shock charakteryzuje się doskonałą amortyzacją i możliwościami skrętu,poza innymi zaletami rodziny produktów Triton. Siły działające na kikut amputowanej kończyny podczas chodzenia, biegania, a zwłaszcza podczas intensywnych zajęć sportowych, są wyraźnie zmniejszone. W rezultacie stopa zapewnia niezawodne wsparcie – nawet przy ekstremalnych obciążeniach.

Widok z boku Triton Harmony.

1C62 Triton Harmony

Bardzo funkcjonalna i kompaktowa stopa protetyczna ze zintegrowaną technologią próżniową Harmony

Tak jak Vertical Shock, Triton Harmony zapewnia dodatkową amortyzację. Poza tym, system próżniowy Harmony poprawia przyczepność protezy do kikuta amputowanej kończyny. To ścisłe połączenie powoduje poprawę propriocepcji i zapewnia zwiększone bezpieczeństwo w każdej sytuacji. System próżniowy pomaga również ustabilizować objętość kikuta amputowanej kończyny.

Widok z boku Triton Low Profile.

1C63 Triton Low Profile

Stopa Triton o szczególnie niskiej konstrukcji

Triton Low Profile pozwala czerpać korzyści z dynamicznej reakcji stóp Triton, nawet gdy dostępna jest ograniczona wysokość konstrukcyjna do połączenia stopy. Poza tym, użycie adaptera tytanowego i śrub odpornych na korozję sprawia, że stopa ta jest niezwykle trwała, a także wodoodporna.

Widok z boku Triton Heavy Duty.

1C64 Triton Heavy Duty

Idealna na szczególnie trudne warunki - w pracy lub podczas zabawy

Proteza Heavy Duty ma wyższy limit obciążenia, przeznaczona jest dla bardzo aktywnych użytkowników. Ottobock poleca szczególnie wytrzymałą protezę Heavy Duty w przypadku ekstremalnych wymagań w pracy i podczas spędzania wolnego czasu, kiedy proteza ma kontakt z wodą lub wilgocią lub musi wytrzymać duże obciążenia. Odporne na korozję metalowe części i śruby sprawiają, że stopa jest też wodoodporna.

Obraz produktu 1C68 Triton side flex

1C68 Triton side flex

Niezrównane możliwości adaptacji bocznej

Triton side flex cechuje się niezrównaną elastycznością boczną i bezpiecznym kontaktem z podłożem na całej powierzchni – także na nierównym terenie i zboczach. Jednostka funkcjonalna zmniejsza momenty przechylania na bok na kolanie lub w leju protezy, co dla wielu użytkowników jest uciążliwe. Jednocześnie można zminimalizować ruchy kompensacyjne. Dzięki niskiej wysokości stopa z włókna węglowego nadaje się również dla użytkowników o ograniczonej przestrzeni do połączenia.


Korzyści

Mocne przetaczanie dla energicznego chodu

Triton oznacza dynamiczne przetaczanie i energiczny chód. Zapewnia użytkownikowi bezkompromisową reakcję i kontrolę – nawet podczas aktywności o wysokiej intensywności.

Energiczny, mocny chód

Niezależnie od tego, czy pracujesz, spędzasz czas na świeżym powietrzu, czy bawisz się z dziećmi, możesz liczyć na stopy protetyczne z rodziny produktów Triton, które będą gotowe na każde wyzwanie! Stopy Triton umożliwiają mocny, energiczny chód i zapewniają szybki zwrot energii i bezkompromisowe wsparcie przy dużych prędkościach chodzenia.

Wspomaga szybkie ruchy i duże obciążenia

Szybkie zmiany kierunku podczas gry w tenisa, skakanie przy grze w koszykówkę, wędrówki po nierównych szlakach lub szybki bieg żeby złapać autobus: protezy Triton przystosowane są do trudnych warunków i są gotowe na codzienne wyzwania, a także na uprawianie sportów. Wyjątkowa dynamiczna reakcja Triton wspomaga mobilność na najwyższym poziomie.

Często zadawane pytania


Opcje

Produkty kompatybilne