Technologia leja

Liner 6Y512 Anatomic 3D PUR

Liner o anatomicznym kształcie, dobrej przyczepności i właściwościach zapewniających odpowiedni rozkład obciążenia, eliminuje dyskomfort w leju protezowym spowodowany nadmiernym naciskiem lub tarciem.

więcej

Leje protetyczne SiOCX TF

Doświadcz na własnej skórze nowego uczucia komfortu kikuta i kontroli protezy dzięki systemowi leja protezy SiOCX TF. Ciesz się maksymalną wygodą, higieną i funkcjonalnością.

więcej

Linery z serii Caleo

Elastyczne linery z serii Caleo zapewniają doskonałe dopasowanie i zawierają biały olej medyczny. Dzięki odżywczemu działaniu białego oleju nadają się również do kikutów amputowanych kończyn o suchej i wrażliwej skórze.

więcej

Liner Skeo Sealing

Szukasz codziennej niezależności i elastyczności bez poświęcania zbyt dużej ilości czasu i wysiłku w protezę? Liner Skeo Sealing daje Ci wyraźnie więcej elastyczności – i pozwala Ci skupić się na ważnych rzeczach w życiu.

więcej

Linery z serii Skeo

Linery z serii Skeo są bardzo wytrzymałe. Stabilizują one kikut amputowanej kończyny, nawet w przypadku dużej ilości tkanki miękkiej

więcej

Linery z serii Uneo

Linery z serii Uneo dzięki miękkiemu, plastycznemu materiałowi, można stosować nawet na wrażliwe, kościste lub bliznowate kikuty amputowanych kończyn. Seria ta obejmuje duży wybór linerów o różnych właściwościach.

więcej

System Harmony

Dzięki aktywnemu podciśnieniu, pompa Harmony zapewnia pewne przyleganie protezy nogi do kikuta.

więcej

ClickValve

Innowacyjny wentyl do leja protezy udowej.

więcej

Linia pielęgnacyjna DERMA

Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry DERMA oferuje optymalną ochronę przed takimi dolegliwościami skóry kikuta jak otarcia, pocenie lub powstawanie przykrego zapachu.

więcej

EasyFit - rękaw do zakładania protezy

Rękaw EasyFit do zakładania protezy, wykonany z gładkiego materiału ze wzmocnioną pętlą, pomaga osobie noszącej protezę udową poświęcić mniej czasu i wysiłku na zakładanie protezy.

więcej

Zamek MagnoFlex

System zamka 6A40 MagnoFlex, składający się z elastycznego sworznia i magnesu, ułatwia zakładanie i mocowanie protezy.

więcej

System zawieszenia podciśnieniowego Harmony P3

System zawieszenia podciśnieniowego pompy mechanicznej Harmony P3 zapewnia doskonałe przyleganie w leju protezy, minimalizując wstrząsy oraz siłę nacisku.

więcej

System zawieszenia podciśnieniowego Harmony E2

Aktywne zawieszenie podciśnieniowe z użyciem elektrycznej pompy Harmony E2 jest łatwe w użyciu i zapewnia doskonałą przyczepność protezy do kikuta kończyny.

więcej