Dynamiczny system podciśnienia

Georg stoi pomiędzy dwoma Harley'ami

Inteligentnie prostyKorzyści w skrócie

Łatwy w obsłudze

Technik ortopeda może w łatwy sposób zintegrować dynamiczny system podciśnienia z lejem protezowym. Wystarczy wtedy założyć liner i następnie lej, po czym rozwinąć kapę kolanową i już można rozpocząć chód.

Aktywne podciśnienie

Dzięki permanentnemu podciśnieniu proteza jest zawsze bezpiecznie zawieszona na kikucie, dzięki czemu chód jest bardziej stabilny. Pacjent lepiej kontroluje swoje ruchy i odczuwa powierzchnię, po której idzie.

Dynamika

Podciśnienie automatycznie dopasowuje się do prędkości chodu. Przy szybkim chodzie podciśnienie ulega zwiększeniu. Dzięki temu system podciśnienia przydaje się w wielu codziennych sytuacjach - np. gdy spieszysz się, aby zdążyć na autobus.

Niewielki rozmiar

Dzięki małej masie 210 g i niskiej wysokości systemowej 37 mm technik ortopeda może zainstalować dynamiczny system podciśnienia w protezie osiągając estetyczny wygląd.

Funkcjonalność

Od razu po założeniu leja protezy wytwarza się połączenie magnetyczne pomiędzy linerem a dynamicznym systemem podciśnienia, wbudowanym w lej. Podczas chodzenia wytwarza się różnica ciśnień przez co strumień powietrza przechodzi z leja do pompy systemu. Powietrze jest wypychane na zewnątrz podczas każdego kroku Po zaledwie kilku krokach pacjent generuje stałe podciśnienie - dopasowane do prędkości chodu. Państwa proteza jest wtedy bezpiecznie zawieszona.

Do pobrania

Proszę wybrać odpowiedni format:

Dynamiczny System Podciśnienia

Efektywne wsparcie w każdej sytuacji

Informacja dla użytkownika

Proszę wybrać odpowiedni format:

Dynamiczny System Podciśnienia

Łatwo, Wygodnie, Bezpiecznie

Informacja dla techników ortopedów

Proszę wybrać odpowiedni format:

Dynamiczny System Podciśnienia

Powrót do Twojego życia.

Proszę wybrać odpowiedni format:

System Dynamicznego Podciśnienia DVS