Leje protetyczne SiOCX TF

Lej protetyczny SiOCX TF

Twoje korzyściKorzyści w pigułce

Maksymalna swoboda poruszania się

Giętki i elastyczny silikonowy brzeg leja doskonale dopasowuje się do twoich ruchów. Możesz cieszyć się maksymalną swobodą ruchów, zwiększaną dodatkowo przez ergonomiczny kształt zewnętrznej części leja.

Zwiększone odczuwanie otoczenia

Dzięki lejowi z ramą możesz łatwiej odczuwać bodźce z otoczenia. Przykładowo, możesz znacznie intensywniej odczuwać fakturę siedzenia mebli. To pozwala ci na pewniejsze siedzenie, szczególnie na wąskich siedzeniach. Inne zewnętrzne bodźce, takie jak kontakt dotykowy lub obiekty w kieszeniach spodni mogą być odczuwalne na nowo.

Niezawodne przyleganie

Wewnętrzna silikonowa powłoka, wykonana z medycznej klasy silikonu zapewnia optymalne, niezawodne przyleganie do kikuta. Jest ona połączona z zewnętrzną, węglową ramą leja za pomocą kilku śrub. Pozwala to na pewną kontrolę oraz optymalne przeniesienie siły na protezę.

Wygodne siedzenie

Zewnętrzna część leja SiOCX TF posiada z tyłu elastyczne rejony wykonane z materiału Dyneema, które pozwalają na wygodne siedzenie. Te elastyczne rejony leja zapobiegają również przekręcaniu się leja podczas siedzenia, tak aby powietrze nie zostało wciągnięte do jego wnętrza. To samo rozwiązanie zostało zastosowane w modelu leja ramowego SiOCX TF Pro, który jeszcze lepiej dopasowuje się do twojej pozycji przy siedzeniu dzięki zastosowaniu większych elastycznych powierzchni.