Rękawice protetyczne SkinNatural

Rękawice protetyczne

Szeroki wybór dla indywidualnego wyglądu.Korzyści w pigułce

Młoda matka rysująca z dziećmi

Solidne i łatwe w pielęgnacji

Twoja proteza ma bezpośredni kontakt z wieloma rzeczami w ciągu dnia. Materiał PVC zapewnia dobrą wytrzymałość mechaniczną i trwałość. Jest trwały, nie drze się łatwo. Specjalne wykończenie sprawia, że jest również znacznie bardziej odporna na brud. Możesz łatwo czyścić rękawiczki codziennie specjalnym środkiem czyszczącym.

Markus czyta gazetę. Twoja protetyczna rękawice wygląda tak naturalnie, że czyni ​​protezę niepozorną.

Naturalna i dyskretna

Chcesz, aby twoja rękawica protezy imitowała wygląd naturalnej ręki jak najdokładniej? Kolorowe włókna wnętrza naśladują naturalną strukturę żył ludzkiej ręki, a wielowarstwowa struktura tworzy efekt głębi sprawiając, że rękawica sprawia wrażenie trójwymiarowej. Paznokcie, naczynia krwionośne, kostki i drobne zmarszczki są kolorowane ręcznie, by zachować prawdziwy wygląd.

Sjaak nalewa sobie szklankę wody.Przezroczyste rękawiczki wkłada na protezę protezę ręki.

Zabawa sztuką

Półprzezroczysta rękawica jest dostępna dla wszystkich użytkowników ręki Michelangelo, którzy chcą śmiało przedstawić swoja nowoczesna protezę. To sprawia, że fascynujący projekt ręki Michelangelo staje się widoczny. Dostepna jest również wersja (w czerni), która jest naprawdę efektowna.

Szeroki wybór kolorów dla indywidualnego dostosowania

Szeroka gama kolorów

W zależności od twojej protezy ręki, możesz wybrać do 7 odcieni koloru twojej rękawicy kosmetycznej. Twój technik ortopeda szczegółowo doradzi ci jak znaleźć najlepszy kolor dla indywidualnego typu skóry.

Wybór rękawic protez

Rękawice protezy SkinNatural mają naturalny wygląd. Pozwalają ci cieszyć się naturalnym i harmonijnym pożądanym wyglądem na codzień, w pracy i w czasie wolnym. Jednocześnie, rękawice chronią twoją protezę przed kurzem, brudem i wilgocią.

Rękawice protetyczne SkinNatural są dostępne dla różnych typów protez ręki. W ofercie są one dostępne w wersjach do 7 różnych kolorów.

MyoSkin Natural: Rękawice protezy MyoSkin Natural zostały opracowane specjalnie dla protez mioelektrycznych.

MovoSkin Natural: możesz nosić rękawice protezy, jeśli jesteś wyposażony w zasilaną elektrycznie protezę ciała

PhysoSkin Natural: Zakładana przez użytkowników na rękę lub ramię proteza może zdecydować o wyborze rękawicy protetycznej z przekonująco naturalnym i indywidualnym wyglądem

Rękawice protetyczne Michelangelo

W zależności od twojej protezy ręki, możesz wybrać do 7 odcieni koloru twojej rękawicy kosmetycznej. Twój technik ortopeda szczegółowo doradzi ci jak znaleźć najlepszy kolor dla indywidualnego typu skóry.

Rękawice protetyczne Michelangelo

Rękawice protetyczne Special AxonSkin dostępne są dla użytkowników wyposażonych w Michelangelo Hand.

AxonSkin Natural: Rękawica wraz ze swoim szczególnie naturalnym wyglądem ma ręcznie rysowane szczegóły, takie jak żyły, paznokcie i kostki, które naśladują wygląd naturalnej ręki. Łudząco autentyczne! Materiał PVC z wielowarstwową strukturą jest bardzo wytrzymały i nie brudzi się. Rękawice AxonSkin Natural są dostępne w 7 różnych kolorach

AxonSkin Visual: Ta przezroczysta rękawica odznacza się fascynującym designem, umożliwia eksponowanie ręki Michelangelo jednocześnie pełni funkcję ochronną i zwiększa przyczepność palców.

AxonSkin Black: Ta niezwykła rękawica protetyczna, cała w czerni, to prawdziwa perełka. Pełni funkcję ochronną i zwiększa przyczepność palców.

Wskazówki dotyczące obsługi

Należy zachować szczególną ostrożność stosując pióra, farby drukarskie (gazety, kserokopie) i ciemne, brudne tkaniny.Specjalna zewnętrzna warstwa rękawic SkinNatural zmniejsza podatność na zabrudzenia i sprawia, że czyszczenie jest łatwiejsze. Jeśli codzienne czyszczenie wodą z mydłem są niewystarczające, należy użyć specjalnego środka do czyszczenia (640F12). Należy go użyć niezwłocznie po zabrudzeniu. Tylko w przypadku pigmentów z PCV, wyczyszczenie nie jest już możliwe.

FAQ

 • Jak określany jest kolor rękawicy?

  Twój technik ortopeda pokaże Ci wachlarz z kolorami, który uwzględnia wszystkie niuanse. Pozwoli ci to wybrać odcień najbliższy Twojemu naturalnemu kolorowi skóry.

 • Jakie są zalety materiału PVC?

  PVC ma wiele zalet: jest bardzo wytrzymały, trwały i odporny na rozrywanie. Ponadto jego powierzchnia nie jest lepka, co ułatwia zakładanie ubrań. Do powierzchni nie przylegają tekstylia, włókna, włosy, czy kurz.

 • Czy mogę myć dłonie z rękawicą protetyczną?

  Tak, jest to możliwe, pod warunkiem że rękawica protetyczna jest nienaruszona, a mankiet jest wystarczająco długi, tak aby woda nie dostała się do protezy z drugiej strony. Dlatego też wszystkie rękawice protetyczne Ottobock posiadają długi mankiet sięgający łokcia.

 • Czy mogę brać prysznic z rękawicą protetyczną?

  Nie, nie ma standardowych elementów protezy do kąpieli i pływania; indywidualne adaptacje może przygotować Twój technik ortopeda.

 • Czy mogę brać prysznic z rękawicą protetyczną?

  Nie, nie ma standardowych elementów protezy do kąpieli i pływania; indywidualne adaptacje może przygotować Twój technik ortopeda.


Akcesoria


Dostosowane produkty