Przegląd systemu protez kończyn górnych

Amputacja jest ogromną zmianą dla ciebie i twojej rodziny. Chcemy być twoim zaufanym towarzyszem podczas tej drogi. Naszym celem jest pokazanie ci, że utrata części sprawności ruchowej nie jest końcem twojego życia. Nowoczesne protezy przywracają sprawność ruchową i swobodę poruszania się. Przekonasz się, że możesz żyć pełnią życia, dzień po dniu, wykonując rozmaite czynności w czasie wolnym i w pracy - wszystko to dzięki dobremu zaopatrzeniu protetycznemu.


bebionic

Smukła, elegancka i najnowocześniejsza, zarówno pod względem designu, jak i technologii, bebionic przekracza granice możliwości mioelektrycznych protez ręki z mechanizmem wieloprzegubowym. 14 wzorów chwytu i pozycji do wyboru umożliwiają swobodne wykonywanie wielu codziennych czynności.

więcej

Ręka Michelangelo

Stanowiąca serce systemu protetycznego Axon-Bus ręka Michelangelo oferuje użytkownikowi naturalny wygląd oraz wyjątkową swobodę.

więcej

Proteza ręki MyoFacil

Proteza ręki MyoFacil jest idealna jako uzupełnienie bioniczne dla początkujących użytkowników. Składa się z solidnego uzupełnienia bazowego i dzięki temu umożliwia ogromną swobodę poruszania się.

więcej

Systemy bionicznych protez dłoni

W połączeniu z bionicznymi protezami rąk, dłonie protetyczne SensorHand Speed i VariPlus Speed umożliwiają chwytanie i trzymanie przedmiotów oraz dużą aktywność.

więcej

DynamicArm

Proteza stawu łokciowego The DynamicArm umożliwia wykonywanie praktycznie naturalnych ruchów dzięki specjalnej technologii. Zalecamy połączenie jej z protezą dłoni SensorHand Speed.

więcej

Rękawice protezy

Rękawice protezy pomagają harmonijnie zintegrować protezę z ogólnym obrazem ciała.Rękawica chroni mechanikę protezy ręki.

więcej

Silikonowe protezy częściowe dłoni i palców

Silikonowe protezy częściowe dłoni nie tylko zwiększają możliwości chwytania, ale również mogą wyglądać łudząco naturalnie.

więcej