Bioniczna proteza ręki bebionic

Najbardziej zaawansowana bioniczna proteza ręki na świecieKorzyści

bebionic Estetyczny wygląd.

Estetyczny wygląd

Estetyczny wygląd dłoni opiera się na anatomicznej strukturze szkieletu ludzkiej dłoni. Imponujące cechy konstrukcyjne to między innymi naturalny wygląd stawów i przejście między nadgarstkiem a grzbietem dłoni.

bebionic nowoczesny wygląd

Nowoczesny wygląd

Ręka bebionic dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biały Kevlar i czarny węgiel.

bebionic liczne rodzaje chwytów

Liczne rodzaje chwytów

Indywidualnie i niezależnie napędzane palce pozwalają na czternaście chwytów do wyboru, dzięki czemu można z łatwością wykonywać wiele codziennych czynności.

Indywidualne dopasowanie

Indywidualne dopasowanie

Technik ortopeda indywidualnie ustawia parametry ręki bebionic w oprogramowaniu dopasowującym, tak aby odpowiadała ona Twoim potrzebom.

Optymalny rozkład ciężaru

Optymalny rozkład ciężaru

Ułożenie napędów palców w pobliżu nadgarstka pozwala na naturalny, zrównoważony rozkład ciężaru, więc ręka jest lżejsza i wygodniejsza.

bebionic Synchronizacja ruchów palców

Synchronizacja ruchów palców

Czujniki w układzie sterowania napędem umożliwiają skoordynowany i zsynchronizowany ruch poszczególnych palców podczas chwytania.

Wzorce chwytu

Aktywny palec wskazujący

Aktywny palec wskazujący

Funkcję aktywnego palca wskazującego znaleźć można wyłącznie w protezie bebionic3, dzięki czemu ​jest to jedyna proteza ręki na rynku, która umożliwia efektywne sterowanie urządzeniami domowymi i ogrodowymi posiadającymi mechanizmy spustowe, takimi jak rozpylacze ręczne, suszarki do włosów i elektronarzędzia.

Dzięki tej funkcji, ręka chwyta urządzenie, podczas gdy Ty kontrolujesz palec wskazujący, aby uruchomić spust.

Chwyt kolumnowy

Chwyt kolumnowy

Dzięki wyjątkowemu chwytowi kolumnowemu protezy bebionic3, możesz obsługiwać dźwignie i mocno naciskać przyciski. Możesz go używać podczas jazdy do używania wskaźników samochodowych, obsługi podnośników w miejscu pracy lub włączania urządzeń w domu. Chwyt kolumnowy jest również przydatny podczas ubierania się, ponieważ pomaga protezie ręki w łatwiejszym przesuwaniu się przez rękawy.

Zgięte palce

Zgięte palce

Chwyt zgiętych palców świetnie nadaje się do podnoszenia i trzymania cienkich przedmiotów. Przy jedzeniu możesz użyć tego chwytu do trzymania sztućców, pomaga też podczas mycia zębów. Chwyt ten może być również używany do podnoszenia dokumentów, ulotek i czasopism.

Wyprostowany palec wskazujący

Wyprostowany palec wskazujący

Wygląda dokładnie tak, jak się nazywa - wyprostowany palec wskazujący. Dzięki tej funkcji możliwe są takie zadania jak naciskanie małych lub skomplikowanych przycisków, pisanie na klawiaturze lub dzwonienie do drzwi.

Chwyt haczykowy

Chwyt haczykowy

Kiedy musisz coś przenieść, chwyt haczykowy protezy bebionic3 to idealne rozwiązanie. Chwyt ten jest bezpieczny i wszechstronny, dzięki niemu można przenosić różne przedmioty, od teczek i torebek po ciężkie zakupy.

Chwyt kluczy

Chwyt kluczy

Chwyt kluczy pomaga przy przenoszeniu cienkich, płaskich przedmiotów, takich jak talerze, karty kredytowe, czy kawałki papieru. Zapewnia precyzyjną, dokładną kontrolę i umożliwia użytkownikowi wykonywanie skomplikowanych zadań, takich jak otwieranie drzwi kluczem.

Chwyt myszki komputerowej

Chwyt myszki komputerowej

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, przeglądasz Internet czy grasz w gry wideo w domu, chwyt myszki komputerowej pomoże Ci we wszystkich tych zadaniach. Można go znaleźć wyłącznie w protezie bebionic3, dzięki czemu ​jest to jedyna proteza ręki umożliwiająca obsługę myszy komputerowej.

Otwarta dłoń

Otwarta dłoń

Chwyt ten pozwala na przenoszenie w protezie ręki bebionic3 misek lub talerzy, w sposób naturalny i bezpieczny.

Chwyt zaciskowy

Chwyt zaciskowy

W tym chwycie kciuk i palec wskazujący łączą się, zapewniając wszechstronny i wygodny sposób na podnoszenie i manipulowanie szeroką gamą małych przedmiotów, na przykład kluczami samochodowymi, monetami, pokrywkami, czy długopisami.

Chwyt uniwersalny

Chwyt uniwersalny

Niezależnie od tego, czy podajesz komuś rękę na powitanie, rzucasz piłkę, używasz sprzętów domowych i ogrodowych, czy jesz owoce: elastyczny chwyt uniwersalny protezy bebionic3 zapewni odpowiednią ilość siły zacisku i dopasuje się do każdej sytuacji.

Precyzyjny chwyt zamknięty

Precyzyjny chwyt zamknięty

Precyzyjny chwyt zamknięty zapewnia szybką i niezawodną metodę podnoszenia i przenoszenia małych, nieporęcznych przedmiotów. W tym chwycie palec wskazujący opiera się o kciuk, podczas gdy pozostałe palce przylegają do ręki.

Precyzyjny chwyt otwarty

Precyzyjny chwyt otwarty

Precyzyjny chwyt otwarty to kolejny przydatny sposób na szybkie i dokładne podnoszenie i manipulowanie małymi przedmiotami. W tym chwycie palec wskazujący opiera się o kciuk, podczas gdy pozostałe palce pozostają wyprostowane.

Rozluźniona ręka

Rozluźniona ręka

Kiedy nie używasz aktywnie ręki, pozycja ta nadaje protezie bebionic3 neutralny i naturalny wygląd.

Chwyt trójpunktowy

Chwyt trójpunktowy

Chwyt ten pozwala na podnoszenie, trzymanie i manipulowanie różnymi przedmiotami codziennego użytku, na przykład kluczami samochodowymi, monetami, pokrywkami, czy długopisami.

Do pobrania

Proszę wybrać odpowiedni format:

Ręka BeBionic rozmiar S

Pierwsza na świecie bioniczna ręka o naturalnym wyglądzie

Proszę wybrać odpowiedni format:

Ręka BeBionic rozmiar M/L

Pierwsza na świecie bioniczna ręka o naturalnym wyglądzie


Podobne produkty