Protezy ramienia ErgoArm

ErgoArm Electronic plus

Komponenty przegubu łokciowego dla protez ramienia

Z punktu widzenia użytkownika, komponent przegubu łokciowego jest niezbędnym elementem protezy: staw musi pomagać unieść rękę i umożliwić jej osiągnięcie określonych pozycji. Powinien też być dyskretny i wspierać użytkownika podczas codziennych czynności.

Dlatego też potrzeby użytkownika, a także rodzaj protezy ramiennej są kluczowe przy podejmowaniu decyzji o idealnym przegubie łokciowym w każdym konkretnym przypadku.

Im wyższy poziom amputacji, tym większe są wymagania dotyczące protezy. Odpowiedzieliśmy właśnie na te potrzeby, opracowując cztery komponenty przegubu łokciowego z linii ErgoArm. ErgoArm, ErgoArm plus, ErgoArm Hybrid plus i ErgoArm Electronic plus łączą wysoki poziom funkcjonalności z niewielką wagą i atrakcyjnym wyglądem.ErgoArm

ErgoArm

Lekki, ale solidny model podstawowy z zamkiem zapadkowym, szczególnie dobrze nadaje się do protez mechanicznych i kosmetycznych. Wewnętrzny zamek ErgoArm jest bezstopniowy i można go obsługiwać za pomocą kabla blokującego. Można go zablokować lub odblokować w dowolnej pozycji, nawet pod obciążeniem. Funkcja bezślizgowa umożliwia kontrolowane opuszczanie przedramienia.

ErgoArm plus

ErgoArm plus

ErgoArm plus to rozszerzony model do protez pasywnych i sterowanych za pomocą kabla. Posiada zamek zapadkowy oraz system ułatwionego zginania, który przechowuje energię uwalnianą podczas wyprostu i wykorzystuje ją do wsparcia późniejszego zgięcia. Umożliwia to płynniejsze ruchy ramieniem podczas chodzenia i ułatwia podnoszenie przedramienia.

ErgoArm Electronic plus

ErgoArm Hybrid plus

Ten komponent idealnie nadaje się do stosowania w protezach hybrydowych z ręką mioelektryczną i blokadą przegubu łokciowego, które obsługiwane są za pomocą uprzęży na ciele. Kable elektryczne można elegancko ukryć w protezie dzięki zintegrowanej prowadnicy kabla „Easy Plug”. Ułatwia ona również podłączenie przewodów elektrody i akumulatora do kuli łokciowej. To nie tylko zmniejsza ryzyko uszkodzenia (np. z powodu przerwania kabli), ale także pomaga w integracji protezy z wyglądem ogólnym.

ErgoArm Electronic plus

ErgoArm Electronic plus

The ErgoArm Electronic plus można zablokować i zwolnić za pomocą różnych sygnałów elektronicznych lub przełącznika. Odbywa się to szybko i dyskretnie – nawet przy dużych obciążeniach stawów.Produkty kompatybilne