Ręce mioelektryczne

biała i czarna ręka bebionic

Bebionic

Smukła, elegancka i najnowocześniejsza, zarówno pod względem designu, jak i technologii, bebionic przekracza granice możliwości mioelektrycznych protez ręki z mechanizmem wieloprzegubowym. 14 wzorów chwytu i pozycji do wyboru umożliwiają swobodne wykonywanie wielu codziennych czynności.

więcej

System kontroli protezy ręki Myo Plus

Nawet po amputacji przedramienia lub w przypadku wrodzonej deformacji, umysłowy obraz dłoni zwykle pozostaje zmapowany w mózgu. Osoby po amputacji wciąż mają w pamięci zamykanie, otwieranie lub rotację dłoni.

więcej

Mechanika modeli Speedhands.

Systemy bionicznych protez dłoni

W połączeniu z bionicznymi protezami rąk, dłonie protetyczne SensorHand Speed i VariPlus Speed umożliwiają chwytanie i trzymanie przedmiotów oraz dużą aktywność.

więcej

Proteza kości promieniowej z lejem wewnętrznym ThermoLyn oraz protezą ręki MyoFacil

Proteza ręki MyoFacil

Proteza ręki MyoFacil jest idealna jako uzupełnienie bioniczne dla początkujących użytkowników. Składa się z solidnego uzupełnienia bazowego i dzięki temu umożliwia ogromną swobodę poruszania się.

więcej

Proteza ręki Michelangelo z systemem Axon-Bus

Ręka Michelangelo

Stanowiąca serce systemu protetycznego Axon-Bus ręka Michelangelo oferuje użytkownikowi naturalny wygląd oraz wyjątkową swobodę.

więcej

Ręka Transcarpal

Ręka Transcarpal

Ręka protetyczna Transcarpal DMC plus wyróżnia się łatwością opanowania obsługi oraz dużą siłą i szybkością chwytania dzięki używaniu sygnałów mięśniowych.

więcej

Elektryczna proteza dłoni dla dzieci Electric Hand 2000

Electrohand 2000 children

Po amputacji kończyny górnej dzieci nadal mogą odkrywać świat z pomocą rąk dzięki lekkiej elektrycznej protezie dłoni dla dzieci.

więcej