Electrohand 2000 children

Mechanika protezy dłoni dla dzieci

Odkrywanie świata dzięki elektrycznej protezie dłoni dla dzieci

Doświadczanie i odkrywanie otaczającego świata wszystkimi zmysłami ma dla dzieci szczególne znaczenie. Chwytanie i odczuwanie za pomocą dłoni jest kluczowym elementem. Dzięki systemowi mioelektrycznych protez dłoni dla dzieci, firma Ottobock daje najmłodszym wiele okazji do odkrywania świata za pomocą dłoni. Zamiast zmniejszać elektryczne dłonie dla dorosłych do dziecięcego rozmiaru, stworzono protezę dłoni specjalnie dla dzieci. Wewnętrzna strona dłoni została zastąpiona elastycznym syntetycznym pokryciem, co zmniejsza wagę protezy.

Kluczową zaletą protezy jest zastosowana w niej nowatorska kinetyka chwytu, pozwalająca na lepsze obejrzenie oglądanego obiektu, co pozwala na wykonywanie mniejszej ilości ruchów barku. Kształt palców pozwala również na manipulowanie przyborami do pisania i sztućcami w sposób znacznie zbliżony do naturalnego.

Należy zwrócić uwagę, że model Electric Hand 2000 jest przeznaczony wyłącznie do uzupełnień protetycznych górnej kończyny po amputacji lub w przypadku deformacji. Skontaktuj się z technikiem ortopedą aby uzyskać informacje na temat dostępnych rozmiarów, pokryć kosmetycznych oraz rodzajów sterowania.