Sport w Ottobock'u

Od prawie 30 lat Ottobock jest w samym sercu Ruchu Paraolimpijskiego. Jako najstarszy partner Igrzysk Paraolimpijskich służy sportowcom, którzy korzystają z doświadczenia Ottobock na każdych letnich i zimowych Igrzyskach, zapewniając im serwis techniczny od czasów Paraolimpiady w Seulu w 1988 roku. Podobnie, jak w przypadku serwisu zapewnianego przez mechaników na wyścigach samochodowych, Ottobock odpowiada za naprawy i konserwacje sprzętu używanego przez Paraolimpijczyków, umożliwiając im jak najszybszy powrót do przerwanej gry. Sportowcy mogą polegać na naszym know-how - i nie tylko na Paraolimpiadzie. Entuzjaści sportu na całym świecie ufają produktom Ottobock z serii sportowej, które tworzymy we współpracy z najlepszymi sportowcami. Jesteśmy dumni, promując sport wśród osób z niepełnosprawnością i móc służyć sportowcom jako ich wiarygodny partner. Nasza rola jest motorem do działania dla "Pasji dla Paraolimpiady" którą z podekscytowaniem dzielimy z osobami z niepełnosprawnością i społeczeństwem na całym świecie.Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio w 2021 roku

4400 sportowców weźmie udział w 539 konkurencjach medalowych w 22 dyscyplinach.

więcej

Ambasadorzy i Technicy

Poznaj sportowców, którzy spełnili swoje marzenia! Pełniąc funkcję ambasadorów, zachęcają osoby z niepełnosprawnościami z całego świata do zaangażowania się w sport i aktywnego spędzania wolnego czasu. Możesz także poznać techników, którzy będą w zespole obsługi technicznej podczas Igrzysk Paraolimpijskich.

więcej

Mężczyzna biegnie w protezie sportowej.

Linia sportowa

Jeśli kochasz sport, stale testujesz swoje granice wytrzymałości. To tak samo jak z naszymi produktami sportowymi. Rezultat: innowacyjne produkty zaprojektowane pod kątem jakości i wydajności.

więcej

Amp Futbol Polska

Jako wieloletni partner techniczny Paraolimpiady Ottobock od kilku już dekad związany jest ściśle ze sportem osób z niepełnosprawnością. Podjęcie współpracy i uzyskanie tytułu Partnera Głównego Reprezentacji Polski w Amp Futbolu to dla firmy jak najbardziej naturalny krok w kierunku promocji tej dyscypliny w naszym kraju.

więcej

Wysportowani i aktywni na co dzień

Ćwiczenia fizyczne i uprawianie sportu przynoszą korzyści naszym ciałom i umysłom.

więcej


Ambasadorzy i Technicy


Linia sportowa